Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stage 2 Pare pytań


Marciol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedzie zadnej turbo dziury, 230 bedzie bardzo dobry i nie bedzie na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz13 napisał:

Nie bedzie zadnej turbo dziury, 230 bedzie bardzo dobry i nie bedzie na wyrost.

Hmm okej, więc teraz kolejne pytanie... jak wygląda sprawa z montażem 230tki? Dużo cięcia belki? Jak to wygląda?
Oraz czy przeciwmgielne, oraz dolna kratka zostają czy muszą wylecieć ? Wolałbym aby zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to u niego 230 jest szeroka tylko na 450? Jeśli tak to gabarytowo wychodzi to jak 180x550, a do tego góra będzie schowana, więc wydajnościowo będzie co najwyżej tak jak 180x550.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichauKR napisał:

Z tego co kojarzę to u niego 230 jest szeroka tylko na 450? Jeśli tak to gabarytowo wychodzi to jak 180x550, a do tego góra będzie schowana, więc wydajnościowo będzie co najwyżej tak jak 180x550.

Tak, 450.  Czyli jednak nie ma sensu takiej 230tki ? Lepiej szerszą 180 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180x550 vs 230x450 - pierwszy będzie pewno lepiej odkryty i będzie lepiej chłodzić finalnie.

Najlepiej to by było 230x550 i chyba o takim @Łukasz13 pisał. Ale to nie wiem czy z fmotors Ci orurowanie siądzie na taki szerszy, jeśli robią je pod 450 szerokości.

Edytowane przez MichauKR
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MichauKR napisał:

180x550 vs 230x450 - pierwszy będzie pewno lepiej odkryty i będzie lepiej chłodzić finalnie.

Najlepiej to by było 230x550 i chyba o takim @Łukasz13 pisał. Ale to nie wiem czy z fmotors Ci orurowanie siądzie na takie szerszy, jeśli robią je pod 450 szerokości.

Mogę zapytać, ewentualnie Baq Garage wydaje mi się żę mają te szersze.  Tylko jak wygląda sprawa montażu 230tki ? Orientujesz się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka zderzaka jeśli IC szeroki na 550 to do podcięcia większego. Przy takim 450 nie wiem jak to dokładnie siada, możliwe że z minimalnym podcięciem lub nawet bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę załatwić 230x550 kwestia wyboru, tylko kurcze już mam mętlik w głowie który wybrać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej temat ICka zamknięty.

 

Teraz Kwestia Katalizatora gdyż na SKP u mnie nie przejdzie DP ;/ więc muszę załatwić jakiś sportowy kat, ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jak duża różnica będzie między sportowym katem a dp? Wiem że ten sportowy to 200cpsi, seria ile ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo mozecie polecić jeśli chodzi o chipa? Jak najbliżej Bielska Białej w rozsądnych pieniądzach.

 

U mnie w mieście na hamowniach krzyczeli mi 1500 ,2000zl za strojenie, wydaje mi sie ze to lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 21:47, Marciol napisał:

Okej temat ICka zamknięty.

 

Teraz Kwestia Katalizatora gdyż na SKP u mnie nie przejdzie DP ;/ więc muszę załatwić jakiś sportowy kat, ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jak duża różnica będzie między sportowym katem a dp? Wiem że ten sportowy to 200cpsi, seria ile ma ?

Jesteś pewien że nie przejdzie? Robiłem nie dawno przegląd z DP i spaliny są trochę podwyższone ale w normie się mieszczą.  

Co do chipa to polecam @Łukasz13   robi zdalnie a do Radomska też daleko nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalek510 napisał:

Jesteś pewien że nie przejdzie? Robiłem nie dawno przegląd z DP i spaliny są trochę podwyższone ale w normie się mieszczą.  

Co do chipa to polecam @Łukasz13   robi zdalnie a do Radomska też daleko nie masz.

Tak, pytałem na SKP u siebie już nawet i usłyszałem wprost że Nie przejdzie.

Chip koniecznie u kogoś bezpośrednio gdyż boje się samemu wgrywać i kombinować, może to i nie filozofia ale przy moim szczęściu coś zepsułbym.

Tak myślałem o Łukaszu ale byłem ciekaw czy może bliżej coś, aczkolwiek nie ma problemu to nie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może to zależy od skp bo jak montowałem u siebie z rok temu to też się pytałem i mówili że ich nie interesuje to co jest pod maską tylko wynik spalin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, michalek510 napisał:

To może to zależy od skp bo jak montowałem u siebie z rok temu to też się pytałem i mówili że ich nie interesuje to co jest pod maską tylko wynik spalin. 

Z pewnością kwestia skp ale co ,będę jeździć po całym mieście próbować to też sie mija z celem haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze naszło mnie... Ori Pompa paliwa ogarnie większe wtryski i plus minus te 250km ? Gdyż moja wyła, wymienili mi i znów wyje.. więc mimo wszystko i tak będzie trzeba zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest sprawna pompa to ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...