Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawdopodobny problem ze świecami


Furiat

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciał bym się przywitać bo to mój pierwszy post na forum, więc siema !
A teraz do tematu, mam problem z ciągłym pojawianiem się checku na blacie, VAG pokazuję problem ze świecą w 4 cylindrze świeca została wymieniona po czym znów pokazał sie check znow ten sam bład, swieca ktora zostala wymieniona byla spalona wiec zostala wymieniona na nowa z nowym kablem, check przestal sie pokazywać ( chcial bym zaznaczyc, ze w tym czasie temperatura otoczenia byla na plus ). Dzisiaj odpalajac auto po dosc duzym mrozie, audik bardzo ciezko zapalil i check znow sie pokazał nie mam jak sprawdzic bledu ale stawiam ze to znow ten sam blad. Co zalecacie robic dalej :D ? Został jeszcze przekaźnik. Kolejna sprawa wysiadając z auta czasami dotykajac drzwi kopie mnie lekko prad, moze to ma z tym zwiazek ? A najwazniejsze Audi 2006 rok produkcji BKE 1.9 TDI 116 km, czekam na odpowiedzi pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Furiat napisał:

Dzisiaj odpalajac auto po dosc duzym mrozie, audik bardzo ciezko zapalil i check znow sie pokazał nie mam jak sprawdzic bledu ale stawiam ze to znow ten sam blad. Co zalecacie robic dalej :D ?

Przestać gdybać polecam.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, JawoR36 napisał:

Przestać gdybać polecam.

Przestań dawać rady, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej gdybać, od czego mógł się zapalić check zamiast to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JawoR36 napisał:

Lepiej gdybać, od czego mógł się zapalić check zamiast to sprawdzić.

Ale co ma sprawdzić jak mu nic nie podpowiedziałeś? Przecież napisał, że błąd jest ciągle ten sam na vcds i nie ma już pomysłu, więc jak masz pomysł to mu pomóż i spoko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JawoR36 napisał:

Lepiej gdybać, od czego mógł się zapalić check zamiast to sprawdzić.

Przeczytaj proszę moj post ze zrozumieniem, i wtedy udziel swojej błyskotliwej rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam BKE, też mnie kopie jak zaczyna się słońce wiosenne, lecz z samym samochodem i czymkolwiek z nim związanego nie łączę tego.

Pewny jesteś, że masz założone właściwe świece? U mnie są 5V, ale spotkałem się z opisem, że montowane były czasami 12V.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prądem napisałem tak profilaktycznie, cały czas pali jedna świece w 4 cylindrze i wydaje mi się ze tylko jak jest temperatura na minusie bo jak było ciepło to było okej zrobiło się zimno odrazu wyskoczył błąd

EDIT: Kod błędu: 05661

Edytowane przez Furiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...