Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć wam ! :siema:

Jestem strasznie zaciekawiony tym forum ?

Mam nadzieję że znajdę czas żeby tutaj trochę posiedzieć  pomóc w miarę możliwości i przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy !

Do zobaczenia ! :a4fan:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Od roku jestem posiadaczem leciwej a4 która swoją solidnością i urokiem skradła moje serce, ale czas na coś nowszego i na wiosnę będę się przymierzał do zakupu nowszej i konkretniejszej czwóreczki. Na celownik obrana została b6 w 1.8 t oraz quattro, która mi się śni po nocach. Mam nadzieję, że znajdę tu wszystko co będzie mi potrzebne, oraz że niedługo to już nie będzie sen ?

,,,

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Przeglądam te forum od około roku i w końcu postanowiłem się zarejestrować. Mnóstwo informacji pomogło mi w niektórych sprawach. Kilka słów o mnie. Pochodzę z Warmińsko-Mazurskiego i dzielą mnie 4 km do granicy z Rosją;) jeżdżę Audi A4 B6 Avant 3.0 V6 Quattro z 2003 roku. Pozdrawiam

• Pomoc techniczna 1

Witam bardzo ciepło użytkowników forum. Mam na imię Adrian i pochodzę z Kielc. Moje drugie auto to Audi A4 1.8 PB+LPG 1997r.

Mam nadzieje, że znajdę pomoc w nurtujących pytaniach i ewentualnych problemów z autem.

Cześć wszystkim,

Jestem z województwa Opolskiego, na tą chwilę jeżdżę dopieszczoną A3 8L z 1.8t pod maską. Chciałbym przesiąść się do A4 B6 i mam cichą nadzieję, że może znajdę tutaj jakiś ciekawy egzemplarz i tym samym stanę się pełnoprawnym użytkownikiem forum :D

Edytowane przez R4xx

,,,

Cześć wszystkim! Jestem z województwa łódzkiego, czyli centrum Polski. Aktualnie posiadam audi a4 B7 avant 2007 rok. Małymi krokami będę się starał polepszyć jej wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny. Silnik 1.9 TDI, bo robię sporo kilometrów, a spalanie jest naprawdę całkiem dobre.  W przyszłości planuję podniesienie mocy.

Pozdrawiam wszystkich!