Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa nawigacja po update


Tekero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mmi 3g basic. Wykonałem dziś update z wersji P0206 na K0257. Wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją, wygenerowałem również kod do usunięcia błędu ale pojawił się również nowy - od anteny GPS który zostaje.

 

00862 - Antena systemu nawigacji satelitarnej (GPS) (R50)/(R52)

011 - przerwa w obwodzie

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 01101011

Priorytet błędu: 5

Częstość błędu: 1

Wew.licznik błędów: 134

 

Przed aktualizacją wszystko było całkowicie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tylko aktualizacje, software przecież anteny fizycznie nie wypiął. Niemniej jednak skombinowalem kluczyki i wyjąłem jednostkę. Wszystko ok. Powpinalem jeszcze raz wszystko z powrotem. 

Może zrobić downgrade do 206?

Moze mi ktoś tylko napisać ...jak?

Co zrobic w teren menu i potem jakie pozycje wybrać w user-defined a jakie nie. Nie mogę w tej sprawie spójnej instrukcji znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2019-02-24-09-03-02-254_com.m

@wrclaguna

Wczesniej bylo wszystko dobrze, satelity widziało i nawi działała. Problem wystąpił po aktualizacji. W green menu znalazłem rownież takie info jak w zdj...tak jakby satelity widzi ale nie używa...

Mogłbys krotko napisać jak zrobic ten downgrade? Przygotowalem juz sobie karte tylko nie moge znaleźć info co dokladnie zrobic. Tylko strzepki info, że przez user-defined ale nie wiem co zaznaczyć, czytam różne posty i nie wiem w końcu, czy zaznaczyć wszystko, czy bez bootloadera - mógłbyś podpowiedzieć co i jak?

Zrobiłbym przez emergency ale tez znalazłem info, że lepiej flashować ten sam soft a nie downgrade a ja chciałbym spróbować wrocic na 206 i sprawdzic czy bedzie ok  i ew. ponownie spróbować update

Edytowane przez Tekero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to niefortunny zbieg okolicznosci.

Normalnie aktualizacja nie wywoluje takich bledow.

Trzeba sprawdzic przewod od anteny do MMI oraz sama antene.

Softu bym nie ruszal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak wolę to wyeliminować software zanim zacznę bebeszyć auto lub kupować jakieś anteny. Czy ktoś mógłby napisać tak jak proszę: jak dokładnie to przeprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tylko aktualizacje, software przecież anteny fizycznie nie wypiął. Niemniej jednak skombinowalem kluczyki i wyjąłem jednostkę. Wszystko ok. Powpinalem jeszcze raz wszystko z powrotem. 

Może zrobić downgrade do 206?

Moze mi ktoś tylko napisać ...jak?

Co zrobic w teren menu i potem jakie pozycje wybrać w user-defined a jakie nie. Nie mogę w tej sprawie spójnej instrukcji znaleźć

 

#edit

Użytkownicy żądają tylko pytania zamiast pomóc udzielając odpowiedzi na precyzyjne pytania.

Aby zrobić downgrade trzeba zrobić flash przez user-define nie zaznaczając przy tym nigdzie bootloadera. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...