Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

Działają, ale tylko na postoju i w danym formacie. Kiedyś przekopywałem internet i musi to być MPEG4 w konkretnych wymiarach, pamiętam że odpalałem u siebie na zdjętej blokadzie Video In Motion i śmigało. Jak znajdę stronę to podrzucę. Z telefonu nie puścisz YT na fabrycznych gratach. Z płyty dvd jak najbardziej śmiga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 09:58, czarny69 napisał:

Działają, ale tylko na postoju i w danym formacie. Kiedyś przekopywałem internet i musi to być MPEG4 w konkretnych wymiarach, pamiętam że odpalałem u siebie na zdjętej blokadzie Video In Motion i śmigało. Jak znajdę stronę to podrzucę. Z telefonu nie puścisz YT na fabrycznych gratach. Z płyty dvd jak najbardziej śmiga. 

dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill rs z małymi poprawkami -  okazało się iż blenda jest od wewnętrznej strony przykręcona do grila ( kto to wymyślił ?‍♂️) w a4 b8 była zdejmowana .

w grillu sa 3 zaslepione oczka do mocowania blendy ? ,  ja to usunąłem za pomocą dremela ?‍? gdyz brzydko to wyglądało i widac było te zalepione oczka . teraz jest git . ?

 

P.S. dla tych którzy przymierzaja sie do kupna takiego grilla przygotujecie sie do małej poprawki chyba że to nie będzie wam przeszkadzać , ale żeby założyc blende trzeba ponownie sciagać zderzak ? jest bez sensu i niepotrzebnie,  wiec albo jezdzi sie na stałe z blenda przykręconą do grilla albo bez blendy , ja wybrałem opcje #2?

poniżej zdjęcia jak to wygląda blenda zdjęta z grilla, zaślepione miejsca do przykrecenia blendy , oraz widok od wewnątrz jak to jest zamocowane.

20190316_104223.jpg

20190316_104202.jpg

20190315_195659.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos znalazł kratki całe w plaster miodu i tzw przelotowe oczka (nie zaślepione, coś jak grill rs ) z miejscem na radar do zderzka s-line ????

20190323_105522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kristof2009 napisał:

grill rs z małymi poprawkami

Jestem bardzo ciekawy efektu. Być może pójdę też tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 22:50, kristof2009 napisał:

czy ktos znalazł kratki całe w plaster miodu i tzw przelotowe oczka (nie zaślepione, coś jak grill rs ) z miejscem na radar do zderzka s-line ????

20190323_105522.jpg

Niestety, tez szukałem ale zero info na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 15:26, fio napisał:

Jestem bardzo ciekawy efektu. Być może pójdę też tą drogą.

efekt mega , nic nie  widać jak s ie dobrze to wytnie :) polecam

p.s. ponoc jest jakiś myk na montaż blendy do tego grila na jakies zaczepy sciągane (koszt ok 100zł) ale jeszcze nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2019 o 10:28, czarny69 napisał:

Niestety, tez szukałem ale zero info na ten moment. 

z tego co wiem do s-line nie ma takiej kratki w stylu RS  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kristof2009 napisał:

efekt mega , nic nie  widać jak s ie dobrze to wytnie :) polecam

p.s. ponoc jest jakiś myk na montaż blendy do tego grila na jakies zaczepy sciągane (koszt ok 100zł) ale jeszcze nie znalazłem.

Ja widziałem uchwyty wkładane w oczka grilla :) koło 65 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2019 o 23:35, czarny69 napisał:

Ja widziałem uchwyty wkładane w oczka grilla :) koło 65 zl

masz jakis link do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kristof2009 napisał:

masz jakis link do tego ?

Pisz na FB do B3Tour, jak nie masz fb to zostaw mi pw i jak będę przy komputerze to wysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, co poradzicie ? prawy głośnik w drzwiach zaczał mi charczeć , nawet jak słucham ciszej muzykę :(

czy wymienić na ori głośnik czy kupic już coś lepszego na przód żeby to grało fajnie .

jesli ktoś miał podobna sytuacje lub możecie polecic jakieś fajne głosniki to piszczcie.

 

P.S. ktoś mogłby podac mi nr z etki prawego głosnika w drzwiach.

 

dzieki , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tablice do grilla rs 4 i rs5 ponoc blenda pasuje do tych 2 modeli

https://www.ebay.com/itm/Audi-RS4-RS5-Number-Plate-Holder-Original-Piano-Black-2017-2018-8W6807285R/123697015818

nr blendy 8W6807285R

może ktoś to sprawdzić ile u nas w ASO to kosztuje , na allegro narazie nie znalazłem :(

P.S. tablica jest na wcisk do grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zwykłe nagłośnienie to głośnik drzwi na nr 8W0035415

koszt ramki na tablice to ok 600 w ASO PL

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś już gril na RS? Nie masz problemów z radarami aktywnego tempomatu i czujnikami pre sense?

Niemcy na swoim forum piszą, że trzeba kalibrować (400 EUR w ASO) po demontażu. Jeżeli już zmieniony - pochwal się proszę, jak u Ciebie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Jeśli masz zwykłe nagłośnienie to głośnik drzwi na nr 8W0035415

koszt ramki na tablice to ok 600 w ASO PL

dzięki za info odnośnie głosnika :)

z ramka troche ASO przesadził  ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fio napisał:

Zmieniłeś już gril na RS? Nie masz problemów z radarami aktywnego tempomatu i czujnikami pre sense?

Niemcy na swoim forum piszą, że trzeba kalibrować (400 EUR w ASO) po demontażu. Jeżeli już zmieniony - pochwal się proszę, jak u Ciebie wygląda.

czesc , grilla jeszcze nie zmieniłem , pewnie będzie to na drugi rok , wtedy też będe likwidowac chromy na aucie na czerń połysk.

co do radarów to są one umieszczone w kratkach dolnych , zdjęcie wysyłałem pare postów wyżej . w grillu mam tylko czujniki parkowania.zdjęcia na 1 stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłam wam namiar i filmik na kolesia ktory posiada mocowania do grilla rs :)

https://www.facebook.com/groups/AudiDYWIZJA26/permalink/586165551868664/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie , powiedzcie bo pierwszy raz będe sie wybierac na taka akcje (zdjęcia poniżej) auto jak widzicie ma 29tys km.

prosze o informacje odnosnie przeglądu ( jest to zwykły przegląd gwarancyjny?) :

- jest to  wymagany przegląd ( auto ma juz 2 lata)  czy jesli go nie zrobie strace gwarancje ?

- musze go zrobić w ASO

- co wchodzi w skład takiego przeglądu, czy jest wymieniany olej) bo jak widzicie kolejna wymiana za 6200km a olej miałem wymieniany 20.12.2018 ( jaka jest cena)

- jaki czas jest takie przeglądu

 

dzieki za wszelkie informacje pozdrawiam

20190701_180356.jpg

20190701_180430.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie w ASO nie musisz robić na gwarancji, ale jakby się coś stało, to gwarant na pewno będzie szukał dziury w całym ;) cena zależy tak naprawdę od ASO ile bierze za roboczogodzinę. na przeglądzie również wymieniają olej, a po 2 latach będzie również zmiana m.in. płynu hamulcowego. czas to +/- 2-3 godziny

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...