Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Długoooo nosiłem się z zamiarem napisania kolejnego tematu o swoim aucie.

Z marką jestem związany praktycznie od początku, niestety pierwszym autem było Megane Coupe ale szybko się z niego wyleczyłem kupując A3 8L potem A4 B5 i znów A3 8L aż przyszedł czas na zmianę i zakupu nowszego auta. Poszukiwania zaczęły się od 1.9 TDI ale znaleźć model z ciekawym wyposażeniem graniczyło z cudem więc zacząłem szukać 1.8T Quattro tutaj problemem był stan techniczny, wszystkie auta jakie oglądałem były w opłakanym stanie. Lubię iść na przeciw wszystkiemu i wybór padł na 2.0 TDI Quattro BRD. Szczęście dopisało i okazało się, że w moim rodzinnym mieście Radom prywatna osoba przyprowadziła auto z przyzwoitym wyposażeniem.
Po wstępnych oględzinach lakier, silnik, elektronika okazało się, że auto jest w bardzo dobrej kondycji i tak oto stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 B7 2.0 TDI QUATTRO ;)

08dfdbeeed6d7883med.jpg

 

Wyposażenie:

  • Pełne S-line zewnętrzne

  • Pełne S-line wewnętrzne

  • Pakiet oświetlenia

  • Radio BNS 5.0

  • Nawigacja

  • Kolorowy fis

  • PDC tył

  • Dekory Alu

  • Bluetooth

  • DRL + CLH

  • Bixy

  • Fotele półskóra S-line grzane

  • Kierownica 3-ramienna + multifunkcja

  • Lusterko fotochrom

  • Czujnik zmierzchu + czujnik deszczu

  • Czarny sufit

  • Zawieszenie 1BV

  • i wiele innych których szukałem ;)

 

Wykonane naprawy:

  • Wymiana oleju + filtra

  • Wycięcie DPF + wyłączenie programowe

  • Wymiana klocków przód

  • Wymieniony kompletny rozrząd

  • Zaślepienie EGR

  • Zmiana wycieraczek Bosh

 

  • Mody:
  • Montaż kamery cofania

  • Radio ANDROID ala RNSE

  • Automatyczne otwieranie bagażnika

  • Dokładka przód CUPRA [

  • Przyciemnione szyby (podwójna folia)

  • Oświetlenie tablicy LED

  • Dystante tył RRCustoms 30mm

  • Ramki klubowe

  • Końcówki wydechu 90mm

  • Zakodować kierunki USA

  • Czarny grill - oklejony folią 3M 1080

  • Malowanie zacisków hamulcowych

  • Korekta lakieru

  • Spryskiwacze mgłowe

  • Usunięcie wycieraczki tył

  • Przyciemnienie lamp tylnych

  • Gwint MTS GOLD

  • Ramki szyb – klejenie czarną folią 3M 1080

  • Relingi malowane w czarny połysk

  • LEDowe Oświetlenie dekorów wnętrza

  • Nowy zestaw głośników + radio + subwoofer + wzmacniacze

  • LEDowe żarówki DRL

  • Boczne dokładki progów

  • Vfiz

  • Felgi ori Pompei Grey Mat 19/8,5J

  •  

Zdjęcie pierwszego dnia po zakupie:

de6d0d0ec5c2a2a4med.jpg

4dc3699526cc1ff2med.jpg

 

Stan na 17.02.2019

1a3edeed1fb7292amed.jpg

284836e8be4aa366med.jpg

Stan auta na 2.12.2019

7c4a52f29a99dd1fgen.jpg

f908633512f67868gen.jpg

 

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie środka zaraz po zakupie jeszcze z BNS 5.0 ;) Jak tylko będę miał 5 minut cyknę fotkę z androidem.

4dc3699526cc1ff2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna?

Gratulacje zakupu i bezawaryjności życzę??

Kamerkę jaką masz??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Furka fajna?

Gratulacje zakupu i bezawaryjności życzę??

Kamerkę jaką masz??? 

Kamerkę na chwilę obecną mam najtańszą chińską w lampce ale słabo świeci i wywala błąd więc wyleci w najbliższym czasie i wpadną dwie lampki led, zrobie małą dziurkę w blendzie i zainstaluje normalną kamerkę.

Obraz z kamerki jak za 20 zł nie wygląda najgorzej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, golden87 napisał:

Wyglada na dobrą baze, sprawdz od razu napęd pompy oleju z @FUTURUM i bezawaryjności.

Nie dziękuje żeby nie zapeszać ;)

Kontaktowałem się już z nimi i jak tylko będe miał kilka dni postoju z autem to podeśle im pompę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mordeliuss napisał:

Kamerkę na chwilę obecną mam najtańszą chińską w lampce ale słabo świeci i wywala błąd więc wyleci w najbliższym czasie i wpadną dwie lampki led, zrobie małą dziurkę w blendzie i zainstaluje normalną kamerkę.

Obraz z kamerki jak za 20 zł nie wygląda najgorzej:

 

Nie no, fajnie widać?

Ja mam ori z Q7, rnse led a nadal nie działa... niewiem czy nie lepiej sprzedać tą ori i kupić właśnie coś tańszego, może zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 480P jak dobrze pamiętam. Myślałem o ori ale koszt mnie przerósł. Za tą kamere z lampką zapłaciłem 65 zł bez lampki ta sama kosztuje 19 zł :P więc możesz testować a jak nie będzie odpowiadać to dużej straty kasy nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

A jak masz moduł do tego???

Nie mam żądnego modułu. Radio które jest na filmiku to Android ala Rns-e i tam wystarczy wpiąć kamerke z tyłu w chinche i gotowe. Jednostka sama dostaje sygnał po wrzuceniu wstecznego, nie trzeba było podłączać tego pod lampke wstecznego nawet.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje BRD czytając początek to moim zdaniem trudniej zakupić 1.8T niż 1.9TD :)

sam mam BRD i też nie żałuje bo długo szukałem po rynqu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na początku 1.9 TDI ze względu na ekonomie jazdy ale nie mogłem znaleźć nic z przyzwoitym wyposażeniem, niestety to prawda, że jeszcze trudniej było z 1.8T w quattro bo niby auta były ale a to na błotniku z tyłu 700 a to silnik grzechocze i wiele innych. 2.0 BRD na początku nie brałem w ogóle pod uwagę ale jak obejrzałem auto to coś przemówiło do mnie, a pojechałem z zupełnej ciekawości je zobaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mordeliuss napisał:

Szukałem na początku 1.9 TDI ze względu na ekonomie jazdy ale nie mogłem znaleźć nic z przyzwoitym wyposażeniem, niestety to prawda, że jeszcze trudniej było z 1.8T w quattro bo niby auta były ale a to na błotniku z tyłu 700 a to silnik grzechocze i wiele innych. 2.0 BRD na początku nie brałem w ogóle pod uwagę ale jak obejrzałem auto to coś przemówiło do mnie, a pojechałem z zupełnej ciekawości je zobaczyć ;)

I jest BRD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega ciesze się z tego wyboru bo autem jeździ mnie się świetnie, jedyny minus to to że turbo wstaje trochę później niż w 1.9 TDI. No chyba że jeszcze mam jakiś problem z podciśnieniem, bo już jeden weżyk znalazłem rozerwany i auto troche odżyło. Musiałbym przejechać się czyimś 2.0 BRD i porównać. Ale niestety nie mam u kogo.

Cieszy mnie też fakt, że udało mi się znaleźć auto w takiej opcji, z quattro i w takiej kondycji

Muszę przyznać, że sam nie wierzyłem w to, że kiedykolwiek kupie auto z Radomia z wiadomych względów a jednak można się zaskoczyć :) Fakt, że auto było od handlarza który nie zwozi wszystkiego co na lawetę wpadnie.

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam BRD i turbo wstaje tak około 2400 rpm, także nie masz co się martwić.

Fajnie też, że jesteś zadowolony z autka, bo to najważniejsze, a resztę się zrobi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka, powodzonka w modach.

Zastanawiam sie wlasnie nad takim androidem do siebie daj znać jak bedziesz mial chwile jak to sie sprawuje gdzie kupiłeś za ile ? mozesz info na priv rzucić  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie turbo też 'późno wstaje', chyba ten typ tak ma ?

 

Radio śmiga bez przycinek i tego typu rzeczy? Też myślę nad zmianą czerwonego bns

Edytowane przez Bambr97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam87 napisał:

Też mam BRD i turbo wstaje tak około 2400 rpm, także nie masz co się martwić.

Fajnie też, że jesteś zadowolony z autka, bo to najważniejsze, a resztę się zrobi? 

Chyba faktycznie BRD tak kulawo wstaje bo spora suszara podobno. Mi sie podnosi okolo 2100 juz czuc, ale w porownaniu do mojego starego AJMa 170 ps to przepasc. 

 

3 godziny temu, matix608 napisał:

Fajna sztuka, powodzonka w modach.

Zastanawiam sie wlasnie nad takim androidem do siebie daj znać jak bedziesz mial chwile jak to sie sprawuje gdzie kupiłeś za ile ? mozesz info na priv rzucić  ?

Jutro jestem caly dzień poza domem ale w srode nagral filmik z funkcjonalnosci radia, pokaze czy sie zacina itp, dam link skad kupilem (oczywiscie nie mam zadnych profitiw z tego) 

Radio moge polecic z czystym sumieniem kazdemu, jakosc dziweku porownywalna z BNS 5.0. 

Odnosnie radia jezeli ktos bedzie mial pytania walcie na PW. 

Ja od siebie moge powiedziec ze jestem mega zadowolony i kupilbym bez wachania drugi raz. 

Nagram filmik w srode i wrzuce link do aukcji. Potrzebujecie zobaczyc cos konkretnego :)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...