Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mordeliuss napisał:

Za szerokie? Czy za waskie? :(

Strzelaj:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Adam87 napisał:

Strzelaj:wink4:

Obstawiam ze za wąskie na tył :kwasny:?

No ale takie trafily sie w dobrych pieniądzach wiec bardzo sie nie zastanawialem. 

Edytowane przez Mordeliuss
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam87 napisał:

I dobrze:thumbup:

jak kasa dobra to pewnie:wink4:

Bede miał koła na gotowo to bede sobie polowal na dwie szersze sztuki na tyl na spokojnie :decayed:

Bedzie mały UP w temacie jak tylko dojedzie kurier i znajde chwilke czasu, ale na razie nic nie zdradzam. 

Dodatkowo wpadły mi do głowy dwa nowe pomysły i rozeznam sie jak budżetowo i jak z wykonaniem. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy LEDy LEDyyyy:whistling:

Przyszła niedziela i udało się wreszcie znaleźć chwilkę czasu na odpoczynek przy aucie :banan:

Przyjechały LEDy od kolegi Promotora :) Z efektu jestem mega zadowolony i nie mogłem się doczekać chwili jak odpale DRLe i porównam światło. Efekt jest dokładnie taki jak chciałem. Produkt świetny jakościowo i cenowo. 

Dodatkowo zamówiłem 3 kolejne elementy układanki więc wyczekuje aż kurier zadzowni do drzwi :decayed: a na poczekaniu wpadły dwa nowe pomysły. 
Będę informował niebawem. 
 

PS. Wybaczcie za fotki z brudnego auta ale po myjni nie udaje mi się nawet dotrzec czystym do domu :kwasny: ale na wiosne wjezdza juz korekta i powłoka. 

ED380453-7374-488E-8C7A-BD017E103945.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego, jak stałem w niedzielę przed Tobą na światłach to bas od Ciebie słyszałem i prawie czułem u siebie :decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2019 o 20:14, Mordeliuss napisał:

LEDy LEDy LEDyyyy:whistling:

Przyszła niedziela i udało się wreszcie znaleźć chwilkę czasu na odpoczynek przy aucie :banan:

Przyjechały LEDy od kolegi Promotora :) Z efektu jestem mega zadowolony i nie mogłem się doczekać chwili jak odpale DRLe i porównam światło. Efekt jest dokładnie taki jak chciałem. Produkt świetny jakościowo i cenowo. 

Dodatkowo zamówiłem 3 kolejne elementy układanki więc wyczekuje aż kurier zadzowni do drzwi :decayed: a na poczekaniu wpadły dwa nowe pomysły. 
Będę informował niebawem. 
 

PS. Wybaczcie za fotki z brudnego auta ale po myjni nie udaje mi się nawet dotrzec czystym do domu :kwasny: ale na wiosne wjezdza juz korekta i powłoka. 

ED380453-7374-488E-8C7A-BD017E103945.jpeg

Noooo różnica jest i efekt też :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że z każdym kolejnym punktem odhaczonym z listy wpadają dwa nowe :polew:

Jestem strasznie zadowolony z produktów od Promotora. Brałem już u niego wiele różnych kompletów żarówek do różnych modeli Audi i nigdy sie nie zawiodłem.

Teraz przede mną przemyślenie patentu mocowania tylnej kamery, bo ten aktualny odpada ze względu na błąd spalonej żarówki na fisie przez chińską lampke :kwasny:

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mordeliuss napisał:



Teraz przede mną przemyślenie patentu mocowania tylnej kamery, bo ten aktualny odpada ze względu na błąd spalonej żarówki na fisie przez chińską lampke :kwasny:

Kup kamerkę w klamkę za 120 u chińczyka i będziesz miał temat załatwiony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karol1981 napisał:

Kup kamerkę w klamkę za 120 u chińczyka i będziesz miał temat załatwiony .

Masz jakiś link do takiej działającej i pasującej klamki? Używasz może takiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Masz jakiś link do takiej działającej i pasującej klamki? Używasz może takiej?

Coś tego typu (ta ma najwięcej pozytwnych koemntarz)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, golden87 napisał:

Coś tego typu (ta ma najwięcej pozytwnych koemntarz)

 

Taką dokładnie mam założoną. Niestety problemy są dwa:
- słabo świeci ten led w porównaniu do drugiej żarówki obok (ledwo ją widac że świeci)
- wywala cały czas błąd żarówki bo nie ma canbusa

I dlatego właśnie szukam jakiejś alternatywy. Boje się że jak kupie dedykowaną w rączkę do B7 to nie będzie się otwierać. Tak poczytałem troche i podobno nie działa otwieranie ręczne a jedynie z kluczyka. Chyba że źle coś zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mordeliuss napisał:

Masz jakiś link do takiej działającej i pasującej klamki? Używasz może takiej?

Ja mam taką I jest oki

87,72 zł  25%OFF | Dla sony ccd HD audi trunk przełącznik z uchwytem przewód kamery bezprzewodowy dla Audi A6L/Q7/A4/A3 A8L tylna kamera samochodowa night vision
https://a.aliexpress.com/3x9ndUx9v

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla kolegi @karol1981 za podsunięcie pomysłu i linku. Kamerę znalazłem na szybko na allegro i już zamówiona jedzie do mnie :decayed: wreszcie pozbędę się tego paskudnego błędu żarówki po zapaleniu świateł :banan:

Cegiełka po cegiełce i z każdą kolejną jak wspomniałem wpadają dwa nowe pomysły. Aktualizacja zmian auta jeżeli uda się to jutro lub jeszcze dziś :kox:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Wielkie podziękowania dla kolegi @karol1981 za podsunięcie pomysłu i linku. Kamerę znalazłem na szybko na allegro i już zamówiona jedzie do mnie :decayed: wreszcie pozbędę się tego paskudnego błędu żarówki po zapaleniu świateł :banan:

Cegiełka po cegiełce i z każdą kolejną jak wspomniałem wpadają dwa nowe pomysły. Aktualizacja zmian auta jeżeli uda się to jutro lub jeszcze dziś :kox:

 

Rozmiar dobry kupiłeś? Bo są dwa ja za pierwszym razem od majfrendów kupiłem za dużą:wallbash:

Ale druga już była ok i z dynamicznymi liniami parkowania - działa nieźle jak co u mnie jest video jak to działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Rozmiar dobry kupiłeś? Bo są dwa ja za pierwszym razem od majfrendów kupiłem za dużą:wallbash:

Ale druga już była ok i z dynamicznymi liniami parkowania - działa nieźle jak co u mnie jest video jak to działa. 

Kupiłem 109 mm ;) nawet gość od ktorego kupowałem pytał mnie czy jestem pewien ze to ten rozmiar :decayed:

@lewiatan1989 zaraz obadam temat jak to dziala u Ciebie, dzieki za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkiwe parametry i podgląd rzeczywistych wartości w trakcie jazdy w dieslu to dość istotna rzecz i tego mi brakowało zawsze w moim B7. 
Mały a zarazem duży mod na który bardzo czekałem. Wreszcie wjechał VFiz. Nie sądziłem, że to będą aż tak bardzo dobrze wydane pieniądze. 
Wielkie podziękowania dla kolegi @lewiatan1989 za okazanie ogromnej cierpliwości na PW i pomoc w przebrnięciu przez setki ustawień. 

Jeżeli ktokolwiek się zastanawia czy warto bo trochę to kosztuje odpowiadam: wielkie TAK. Wart jest o wiele więcej jak dla mnie. 

5A1BAA34-2CE4-42B7-B876-60E3818F40D4.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś?

Po opcjach widać, że wydaje się pomocny:eusathink:

Tak w skrócie, co mniej więcej można zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...