Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Plany sa rozneee a ile z tego wyjdzie to wiesz :D 

Wiadomo, różnie bywa, ale systematycznie można realizować:naughty:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar się nie zatrzymywać i realizować wszystko co zaplanowałem :D

Troche plany przyćmi mi kupno pralki ale znajdziemy dodatkowe fundusze ;)

Edytowane przez Mordeliuss
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Mam zamiar się nie zatrzymywać i realizować wszystko co zaplanowałem :D

Trohe plany przyćmi mi kupno pralki ale znajdziemy dodatkowe fundusze ;)

Skąd ja to znam :D w zeszłym tygodniu musiałem kupować nową pralkę ... :wallbash:

Ale dziś rozbiłem świnkę skarbonkę i poczyniłem inwestycje - oczywiście w audi :D szczegóły wkrótce :D

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały UPDATE ;)

Wczoraj udało się znalźć chwilkę czasu i wypadła tylna wycieraczka. O dziwo wszystko odkreciło się bez problemu ?

Zdjęcie średniej jakości, na dniach podmienie na lepsze ;) 

dla wszystkich ktorzy zastanawiali się czy warto kupić zaślepkę z allegrosza mogę powiedzieć, że warto bo pasuje idealnie. 

119F63D6-860B-480D-BBFC-3E36DBDC7986.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela była leniwym dniem i znalazlem triche chwili zebg umyć auto i położyć chociaz wosk z minimalnym przygotowaniem powierzchni. Lakier nadaje sie do poważnej korekty wiec nie znecałem się nad nim zbytnio. 

Wosk: Dodo juice Purple Haze. 

 

4391827D-EF10-4280-90FA-FEE46EACA8F2.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote  znalazła się chwila czasu by w miare ogarnąć auto, wreszcie jakiś czas jeżdze już czystym samochodem :D;)

Piątek wieczór zmobilizował mnie do zabrania  się za prace przy zaciskach. 

Aktualnie kolor seledynowy ;)

Czekam teraz na górę grosza i czas zamawiać koncowki wydechu ?

253F524B-992A-4488-A78B-FD84260B6BD5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwy weekend za mną, dałem sobie troche odpocząć i jedyne co wpadło to szybkie mycie ;)

Zamówiłem sobie trzy preparaty które chciałbym przetestować:
- Soft 99 King Of Gloss (widziałem efekt na czarnym lakierze i byłem oczarowany)
- Niewidzialną wycieraczkę od RR Customs
- Interior Quick Detailer od RR Customs

Jak tylko przesyłka do mnie dotrze zrobię mały unboxing i krótką recenzję produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuuuugiej przerwie ;)

Z większych rzeczy po tak długim czasie wpadło tylko nowe małe audio.

Jak wiadomo mam Android ala RNS'e ze względu na to że podoba mi się niemal fabryczny wygląd wnętrza. Po długiej walce z głośnikami w B7 nie mogłem dojść do zadowalającego mnie brzmienia i pewnego dnia zapytałem znajomego czy nie ma jakiś informacji o sprzedaży sprzętu. Okazało się że jest nawet fajny zestaw na początek.
Wszystko miało wpaść jako pod androidowe radio lecz po przeanalizowaniu jakości dźwięku byłem załamany. I tu wyszedłem z pomysłem nie do końca zgodnie ze sztuka, ale wbrew pozorom wszystko działa ;)

Jako jednostka sterująca wpadło nawet całkiem fajne radio: JVC KD-R90BT które umieściłem w SCHOWKU zamiast fabrycznej zmieniarki.

Jako kolejne klocki układanki wpadły:
- Subwoofer Rockford Fosgate Punch P3 w skrzyni BR 50L (pomysł był na dwa i większą skrzynię ale jeden zdecydowanie wystarczy)
- Wzmacniacz Monoblock RockFord Fosgate P6001bd
- Na przodzie siedzi odseparowany zestaw Focal Polyglass
- Wzmacniacz 4CH RockFord Fosgate P4001 napędza przód
Po ustawieniu wszystkie gra całkiem przyjemnie, ale wiem że ten zestaw po odpowiednich poprawkach może zagrać jeszcze lepiej.

Na chwilę obecną planuje inaczej podłączyć drzwi i wygłuszyć je zgodnie ze sztuką.

Pod Androidem zostawiłem podłączone tylne głośniki dla zestawu BT, YT i Google Maps.

Zdjęcia wrzucę na dniach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem czasu tego samemu zakładać przez co oddałem to komuś. Jakość wykonania jest na przerażającym poziomie i będę musiał co nieco poprawić. Fakt faktem wreszcie coś gra przyjemnie dla ucha ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam na sobie klątwe sprzętu elektronicznego to padł 4 kanałowy wzmacniacz RockFord :( ... Zastąpi go jednak wysoki model od Kenwooda. Idąc za ciosem kupiłem nowy zestaw FOCAL PS165v1 który wyląduje w przednich drzwiach. Poprzedni zestaw można obejrzeć w dziale "Sprzedam" ;)

W najbliższym czasie szykuję się do wymiany jednostki pod audio z JVC KD na Alpine 9835 no chyba że uda mi się znaleźć sensowną jednostkę 2 din pod którą będą mógł podpiąć kamere i która zaskoczy mnie jakością dzwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update AUDIO:

Nie zapeszając wszystko jest już w aucie podłączone i powoli się wygrzewa :)

Radio: Alpine UTE-92BT
Zestaw przód: FOCAL PS165V1
Wzmacniacz napędzający przód: Kenwood KAC-PS501F
Subwoofer: RockFord Fosgate Punch P3
Wzmacniacz napędzający Suba: RockFord Fosgate 6001bd

Dzwięk w aucie zmienił się w coś niesamowitego, zrezygnowałem ze zwrotnic w bagażniku i wszystko idzie przez cyfrówkę w radiu. Teraz można z przyjemnością słuchać muzyki.

Radio wrzuciłem do schowka bo nie chciałem psuć efektu spójności wnętrza z dużym Androidem którego aktualnie używam jako kamery cofania i kilku drobnostek. Muszę tylko wymyślić jakiś patent jak domykać schowek bo potencjometr od radia lekko to uniemożliwia :)

Zdjęcia niebawem jak tylko będę miał minutę.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe :co:

Ale rozumiem fis jest martwy całkowicie?

Czy jedno radio z drugim jest połączone? 

Czy andrut daje dźwięk na głośniki? 

A mf w kierownicy masz? Czym wtedy steruje?

 

 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dziure po zmianiarce a nie chcialem zeby bylo na froncie bo psuje spojnosc :) 

 

Aktualnie fisem i kierownica zarzadza android ale musze dokupic sterowanie do Alpine bo ma taka mozliwosc. Teraz uzywam dedykowanego pilota bezprzewodowego. 

Andrut daje dzwiek na tylne glosniki a Alpine jest podlaczony pod cale Car Audio. 

Efekt grania glosnikow moge powiedziec ze bardzoej niz mnie zadowala. Gra Focali to dla mnie poezja.  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła sobota i udało się zorganizować troche czasu na małe zmiany ;)


Wpadły dwa małe mody a jak bardzo cieszą oko i zbliżają mnie do upragnionego wyglądu auta ?

- oklejenie lamp (najjaśniejsza folia jaka była dostępna z możliwych)

- zmiana końcówek wydechu na 2x Ulter 90 

 

W nadchodzących tygodniach mam jeszcze pewne plany. Mam nadzieję ze uda się znaleźć terminy u speców. 
 

Zachęcam więc do śledzenia wątku ?

42364664-919B-4B34-B1DA-67B725919D1A.jpeg

75CB18B1-9556-4EE4-A283-E46F43BE91D6.jpeg

Edytowane przez Mordeliuss
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...