Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie się tył prezentuje - ciemniejsze lampy robią robotę. 

Oczywiście czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafiki5 napisał:

I folię również ?

Podpinam się do pytania :-) druga sprawa sam oklejales ? Laik sobie da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafiki5 napisał:

Od razu tylek lepiej wygląda ?

Podlinkujesz te ultery? 

Podlinkowuje ultery:

Koncowka-Ozdobna-N1-90RS-ULTER-A4-A6-A8-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 133 zł - Końcówka Ozdobna N1-90RS ULTER A4 A6 A8 RS AUDI (7579367982). Allegro.pl -...

Niestety folii nie dam rady podlinkowac bo robiłem usługe w zakładzie. 
Podobno nie ma dużego problemy z oklejeniem lamp w B7. Robiłem to u siebie w 8L i nie mialem problemów. Tutaj chciałem żeby było zrobione dobrze ?

 

Co prawda to prawda też mi sie uśmiecha gęba jak patrze na tył auta. Teraz tylko musze dorwać termin u lakiernika zrobić małe zakupy w ASO i bedzie coraz bliżej wymarzonego. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Niestety folii nie dam rady podlinkowac bo robiłem usługe w zakładzie. 

Podobno nie ma dużego problemy z oklejeniem lamp w B7. Robiłem to u siebie w 8L i nie mialem problemów. Tutaj chciałem żeby było zrobione dobrze ?

@Mordeliuss

W którym zakładzie oklejałeś lampy? Jeśli oczywiście można wiedzieć :)

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikomu robić reklamy ale zaklad to “Globcars”. Uwieneli sie w niecala godzine a ja spokojnie poczekalem na kanapie ogladajac TV ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło wiaduktu, wiem gdzie :)

Auto fajne, dobre wyposażenie fabryczne już miało, a i tak dalej coś działasz. Temat nadal będę obserwował :)

"Na mieście" to się chyba jeszcze nie spotkaliśmy :grin:

Edytowane przez rosati
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosati napisał:

Koło wiaduktu, wiem gdzie :)

Auto fajne, dobre wyposażenie fabryczne już miało, a i tak dalej coś działasz. Temat nadal będę obserwował :)

"Na mieście" to się chyba jeszcze nie spotkaliśmy :grin:

Tak dokładnie koło wiaduktu na słowackiego. 
 

Działam z autem powoli i do przodu. Teraz znalazlem cos wiecej czasu i dział z planami powoli. 
 

A co do miasta to zawsze mozemy sie styknac gdzies i zrobić jakiś mały spot ;)? Mam kolege z B7 pewnie byłby chetny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rosati napisał:

W sumie czemu nie, lokalna społeczność niech rośnie w siłę ?

Przednie lampy też przyciemniałeś?

Nie tykałem przednich lamp bo nie chce tracic na jakości swiecenia. 
 
Jest mały plan na czarne środki ;) 
 

Spoty Audi w Radomiu to straszne dno. Jak sie cos dzieje to jest 5 aut. Prawda jest taka ze dziala tylko Radomska motoryzacja ale tam raczej ciezko sie przebic jak nie masz znajomych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy naprawdę zrobione ładnie :-)

sam bym swoje tak przyciemnił jednak chyba odpuszczę bo wiadomo jak postąpi ubezpieczyciel i policja w razie jakieś "Nieprzyjemnej sytuacji" 

ale wizerunkowo sztos :D napewno wezmę się za szyby na wiosnę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, matix608 napisał:

Lampy naprawdę zrobione ładnie :-)

sam bym swoje tak przyciemnił jednak chyba odpuszczę bo wiadomo jak postąpi ubezpieczyciel i policja w razie jakieś "Nieprzyjemnej sytuacji" 

ale wizerunkowo sztos :D napewno wezmę się za szyby na wiosnę ^^

Mnie też podoba się efekt i jestem zadowolony.

Z tego co wiem to ubezpieczyciel nie czepia się jakoś specjalnie takich rzeczy zwłaszcza że przepuszczalność światła praktycznie nie zmieniła się w nocy. Szyby to moim zdaniem MUST HAVE nie koniecznie ze względu na wygląd ale dają dużą izolację przed słońcem i auto się tak nie nagrzewa także polecam w 100%. Ja u siebie mam podwójną warstwę folii przez to szyby to smoła a w nocy bez lusterek i kamery byłoby kiepsko :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mordeliuss napisał:

Mnie też podoba się efekt i jestem zadowolony.

Z tego co wiem to ubezpieczyciel nie czepia się jakoś specjalnie takich rzeczy zwłaszcza że przepuszczalność światła praktycznie nie zmieniła się w nocy. Szyby to moim zdaniem MUST HAVE nie koniecznie ze względu na wygląd ale dają dużą izolację przed słońcem i auto się tak nie nagrzewa także polecam w 100%. Ja u siebie mam podwójną warstwę folii przez to szyby to smoła a w nocy bez lusterek i kamery byłoby kiepsko :D

 

Szyby im ciemnej tym lepiej dokładnie tak jak piszesz :D masz rację z tą kamerą bo jeśli w tylnej szybie nic nie widzisz to kamera nadrabia.

 

 

jeśli chodzi o te tylnie lampy to niestety ale mój kumpel miał przypadek że wjechał mu starszy facet w tył bo poprostu się zagapil. Jako że normalnie była by wina starszego Pana tak on dostał mandat i wina była po jego stronie bo miał właśnie przyciemniane tylne lampy.

 

Jako że mandat to jedno gorsze było że ubezpieczenia również nie wypłacił mu kasy i nie dość że swoje auto naprawial z własnej kasy bo nie miał AC to musiał pokryc z własnej kieszeni naprawde samochodu tego faceta

Edytowane przez matix608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AC więc to ułatwienie ;)

Mam znajomego który miał podobna sytuację do Twojego. Miał lekko przydymione lampy i nie miał problemu z ubezpieczeniem ani kolizją. Wszystko zależy od tego czy nie przesadzasz z przyciemnieniem i lampy nie wyglądają podejrzanie. Wystarczy przejść badanie techniczne w takim przypadku i raczej ubezpieczyciel nie powinien się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Mam AC więc to ułatwienie ;)

Mam znajomego który miał podobna sytuację do Twojego. Miał lekko przydymione lampy i nie miał problemu z ubezpieczeniem ani kolizją. Wszystko zależy od tego czy nie przesadzasz z przyciemnieniem i lampy nie wyglądają podejrzanie. Wystarczy przejść badanie techniczne w takim przypadku i raczej ubezpieczyciel nie powinien się czepiać.

Spokojnie, przy wypłacie znajdą i czepną się wszystkiego.

Jedyne rozwiązanie wjazdu w tył / przód, szybko z samochodu i cyk odkleić folię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, papadziordzio napisał:

Spokojnie, przy wypłacie znajdą i czepną się wszystkiego.

Jedyne rozwiązanie wjazdu w tył / przód, szybko z samochodu i cyk odkleić folię.

Szybko biegam dość więc będę miał ułatwione zadanie :D Wydaję mi się że przy AC ewentualnie aż tak czepiać się nie będą?

Tak czy siak auto cieszy moje oko o wiele bardziej i folia zostaje na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mordeliuss napisał:

Szybko biegam dość więc będę miał ułatwione zadanie :D Wydaję mi się że przy AC ewentualnie aż tak czepiać się nie będą?

Tak czy siak auto cieszy moje oko o wiele bardziej i folia zostaje na pewno :)

Właśnie przy AC są największe problemy ale tak jak mówię, odkleisz folię i będzie si. Na pewno do ubezpieczalni niczego nie zgłaszaj z przyciemnionymi lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mordeliuss napisał:

Szybko biegam dość więc będę miał ułatwione zadanie :D Wydaję mi się że przy AC ewentualnie aż tak czepiać się nie będą?

Tak czy siak auto cieszy moje oko o wiele bardziej i folia zostaje na pewno :)

Foli na lampach będą się czepiać jeżeli będą nadmiernie przyciemniane jeżeli się przyczepią warto mieć odpis atestu na folię który poświadcza, że ilość światła przepuszczanego od środka nie zagraża widoczności - dobre folie do lamp posiadają takie atesty i takie właściwości i firmy zajmujące się przyciemnianiem lamp powinny dać taki odpis atestu. Żadne przepisy ustawy z tego co wiem nie precyzują w żaden sposób ilości światła przepuszczalnego przez lampy (jak ma to miejsce w przypadku szyb). 

Pozdrawiam,

Darek

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Foli na lampach będą się czepiać jeżeli będą nadmiernie przyciemniane jeżeli się przyczepią warto mieć odpis atestu na folię który poświadcza, że ilość światła przepuszczanego od środka nie zagraża widoczności - dobre folie do lamp posiadają takie atesty i takie właściwości i firmy zajmujące się przyciemnianiem lamp powinny dać taki odpis atestu. Żadne przepisy ustawy z tego co wiem nie precyzują w żaden sposób ilości światła przepuszczalnego przez lampy (jak ma to miejsce w przypadku szyb). 

Pozdrawiam,

Darek

Mam jednak nadzieje, że nic takiego nie będzie potrzebne :)

 

Zgodnie z planami wpadła kolejna część układanki :banan: Niestety są w średnim stanie, mimo że nie widać tego na zdjęciach :( Może jakoś uda mi się je odratować choć plan jest żeby je malować w czarny połysk. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po próbie odratowania. Na chwile obecną próbowałem umówić gdzieś termin u lakiernika i jest to średnio możliwe :kwasny:

Jeszcze tylko zamówić komplet uszczelek w ASO i znaleźć trochę czasu na zdjęcie starych :decayed:

Pewnie część osób zastanawia się czemu nie umaluje swoich? Pytanie akurat proste, chce mieć w razie zachcianki możliwość powrotu do chromu.

relingi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...