Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uniwersalny środkowy zamiast oryginalnego


Skrabio02

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie 2 tłumiki zamiast oryginalnego środkowego będą dużo głośniejsze? Teraz nie mam wcale i jest dla mnie zdecydowanie za głośno, a dostać używany w dobrym stanie nie jest łatwo.

1.8t Q kombi, końcówki oryginalne

https://allegro.pl/oferta/tlumik-uniwersalny-montazowy-zamiennik-7602667298?fbclid=IwAR2219Q0x_d9FWRbmkx3z_H4AViTIkFvjZLauX-Q41ZfVSN4OX18lui22Y4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze filmik jak ci to chodzi I co oprocz wycietego srodkowego jest zrobione ? Bo tez bede robil w marcu z wydechem I na start leca koncowe a z srodkiem narazie nie chce bo.moze byc za glosno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wymieniłem na ten

https://allegro.pl/oferta/tlumik-srodkowy-audi-a4-b6-b7-1-8-t-1-9-tdi-quattr-7866042871 .

Wszystko pasuje , solidnie zrobiony (przynajmniej tak wygląda) u mnie co prawda do 1.9 ale podpasuje również do 1.8 t .

Mi ori używki w dobrym stanie nie udało się znaleźć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2019 o 19:03, Patryk1997 napisał:

Masz moze filmik jak ci to chodzi I co oprocz wycietego srodkowego jest zrobione ? Bo tez bede robil w marcu z wydechem I na start leca koncowe a z srodkiem narazie nie chce bo.moze byc za glosno

Mam tylko wywalone środkowe, pewnie dlatego że oryginał przegnił. Kat i końcówki seria. Da się tak jeździć, na wysokich obrotach fajny jest dźwięk, ale od 2tys do 3,5 dudni w środku. Nie mam filmiku i już nie nagram bo mam dziurawa rurę i nie ma efektu.

 

3 godziny temu, tyskiv6 napisał:

Rok temu wymieniłem na ten

https://allegro.pl/oferta/tlumik-srodkowy-audi-a4-b6-b7-1-8-t-1-9-tdi-quattr-7866042871 .

Wszystko pasuje , solidnie zrobiony (przynajmniej tak wygląda) u mnie co prawda do 1.9 ale podpasuje również do 1.8 t .

Mi ori używki w dobrym stanie nie udało się znaleźć .

Dzięki ;). Masz wspawany czy złożony na obejmy? Nie wiem jak lepiej. Dużo głośniej w aucie w porównaniu do serii jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspawany . Cieżko powiedzieć bo długo jeździłem na dziurawym z racji , że szukałem ori i po założeniu tego jest cichutko ? Ale myślę , że porównywalnie jak nie tak samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 15:29, yeti26 napisał:

No ja miałem tak zrobione tylko przez tlumikarza. Dźwięk w miarę ok, ale w środku buczy bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2019 o 11:06, Skrabio02 napisał:

No ja miałem tak zrobione tylko przez tlumikarza. Dźwięk w miarę ok, ale w środku buczy bardzo.

ok dzięki ,to odpada za głośno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...