Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto nie odpala


Kevirek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podłączę się do tematu, bo objaw ten sam. Po 3 latach jeżdżenia i odpalania auta bez żadnego zgrzytu, dziś po tankowaniu wciskami przycisk zapłonu i nic, tylko rytmicznie kręci. Próbowałem ze 4 razy i to samo. W końcu telefon do mojego doradcy w serwisie i kazał wzywać assistance. Po tym telefonie w końcu samochód odpalił. Dodam, że start&stop nigdy nie ruszałem. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy w Q5 (2.0 TDI 190KM) również miał takie przypadki, ale po chwili wszystko wracało do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czyli to moze byc cos innego niz ss. Objawy te same a przycisk nie ruszany. Moze to ze teraz nie mam problemow to tylko zbieg okolicznosci ktory pokryl sie tylko w czasie z ponownym wlaczeniem ss. Komp nie pokazuje nic co by moglo to powodowac. To sa na tyle zaawansowane pojazdy ze nawet przepalenie gniazda zapalniczki moze spowodowac dalej idace problemy xD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jakość wykonania nowych audi przypomina skodę albo i nawet hyundai, zobaczymy jak będzie z awaryjnością.

Generalnie przestałem patrzeć na tą markę.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin4x4 napisał:

Generalnie przestałem patrzeć na tą markę.

w którą stronę teraz patrzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RALF76 napisał:

w którą stronę teraz patrzysz? 

nie wiem latam busem :) to co zaprezentowało BMW i Audi to jakościowa kicha, auto za 300 tyś a tam nie wygłuszone schowki i tandetne plastiki.

W q5 rodziców z efektami dźwiękowymi ASO walczy rok i postęp jest zerowy, do tego nie wymienili oleju a ostatnio poleciał przegub wew.. auto ma 16 tyś km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz nowe auto dobrej jakości to polecam Teslę na pierwszym miejscu, jedynie problem w Polsce z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...