Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy w AVJ


Kamszot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu stałem się posiadaczem A4 B6 z silnikiem AVJ i chciałbym podnieść w nim moc. Jestem w tym zielony więc proszę o wyrozumiałość. Pogrzebałem trochę na forum i znalazłem, że na początek warto by zmienić wtryski na te od BEX'a, założyć DP i FMIC. Co sądzicie o takim zabiegu? Jak ze sprzęgłem i z hamulcami, oryginalne wystarczą? Mam do przeznaczenie około 3000zł, czy w tej kwocie się zmieszczę? Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kolejny taki sam temat jak już wsio zostało napisane i mogłeś kontynuować w jakimś istniejącym?

A tak poza tym to ciężko będzie z takim budżetem i zależy czy wszystko sam będziesz robił i za ile ktoś zrobi program, bo niektórzy wołają nawet połowę Twojego budżetu za taką usługę :D  Jak nie zmienisz turbo na co najmniej k03s to ciężko bezpiecznie będzie przekroczyć więcej jak 200koni z tymi założonymi modyfikacjami.

Zacznij od logów, bo może dojdzie kilka rzeczy z osprzętu do wymiany typu przepływka, jakieś zaworki i inne duperele.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak założysz drugiego smica z 2.5 tdi, wtryski bex, DP i program to spokojnie się wyrobisz w budżecie i zostanie na pierdołki. Do ugrania 200-210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam skolei inne pytanie. Posiadając silnik 1.8T AVJ ile bezpiecznie mozna podnieść moc samym programem zakładająć ze turbo jest świezo po regeneracji i ogolnie silnik trzyma się kupy ? :) Chodzi oczywiscie tak jak pissałem wyzej, bezpieczne podniesienie mocy na seryjnych komponentach 170?180?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180-190 do ugrania. Na więcej pierwsze nie pozwolą wtryski, a potem malutki, seryjny ic.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mieszkasz w sumie nie daleko, bo Lubelszczyzna, moze posiadasz namiary na kogos na podkarpaciu/małopolsce/lubelszczyznie kto chciałby sie podjąć chipa na własnie takie 180km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galetto z softmod-performance i soul87 od nas z forum. Obaj z okolic Lublina. Będziesz zadowolony z efektów jak i ceny.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...