Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bixenon ustawienie UK EU


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam prośbę do Was kupiłem kilka lat temu auto w uk audi a4 b8 2008 z wymienionymi lampami juz na bixenon, jezdzilem tu w Polsce i nie musialem nic przestawiac i przeglady normalnie przechodzily, moj brat chce odkupic odemnie teraz to auto i spowrotem wrocic nim do Uk czy musi zmieniac lampy czy mozna je ustawic za pomoca komputera czy ręcznie? Czy trzeba lampy zmienic na inne, nie chce by mial problemy tam z przegladem, ponizej wrzucam zdjęcie lamp i ich oznaczenie 

 

Dodam tylko ze nie dzialaja tu wogole spryskiwacze podejrzewam ze ten czlowiek kiedys jak wymienial kupil chyba wrsje bez spryskiwaczy bo jak zagladalem pod te zaslepki to nie widzialem tam tych pompek od spryskow. 

IMG_20190302_091625.jpg

IMG_20190302_091758.jpg

Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak nikt nie wie jak to jest??? Bardzo wazne to jest bo mam tylko kilka dni czasu na zmiane jak cos prosze o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos kto ma program moze sprawdzic czy mozna zmienic to w kodowaniu bo dla mnie to troche dziwne by w takim aucie i w takiej lampie nie bylo opcji zmiany tymbardziej nie widze nigdzie ogloszenia na sprzedz UK wersji juz w poliftowych lampach tylko ogloszenia sa z przedliftami w wersji anglielskiej, wiec chyba sie to jakos da przestawic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lutek90 napisał:

Moze ktos kto ma program moze sprawdzic czy mozna zmienic to w kodowaniu bo dla mnie to troche dziwne by w takim aucie i w takiej lampie nie bylo opcji zmiany tymbardziej nie widze nigdzie ogloszenia na sprzedz UK wersji juz w poliftowych lampach tylko ogloszenia sa z przedliftami w wersji anglielskiej, wiec chyba sie to jakos da przestawic... 

Przecież to przedlift więc w czym problem. Żadna elektronika w aucie nie jest tak mądra żeby odwrócić przeslone w projektorze bixenon. W MMI możesz zmienić zasięg świateł ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Zostaje Ci kupno lamp uk lub rozkelejnie lamp i wymianę samych projektorów na UK albo przerobke swoich projektorów z EU na UK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, corradoowner napisał:

Przecież to przedlift więc w czym problem. Żadna elektronika w aucie nie jest tak mądra żeby odwrócić przeslone w projektorze bixenon. W MMI możesz zmienić zasięg świateł ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Zostaje Ci kupno lamp uk lub rozkelejnie lamp i wymianę samych projektorów na UK albo przerobke swoich projektorów z EU na UK. 

Sorki pomylka Oczywiście zgadza sie sa przedliftowe lampy na ogloszeniach ale to sa zwykle lampy a nie bixenony, chodzilo mi o to ze bixenonow nigdzie nie ma w wersji uk na sprzedaz wczoraj pogrzebalem troche na roznych zagranicznych forach i znalazlem takie cos w kodowaniu, moze jest to jakies rozwiazanie?? 

https://www.audi-sport.net/xf/threads/adjusting-xenon-auto-lights.230653/

 

Adaptation 
Channel 010: Tourist Solution 
When driving in countries where driving is performed on the opposite side as in the native country the headlights must be changed over to avoid blinding the oncoming traffic. When active/enabled the Fault Code 02988 will be stored.
 

  • 0 = Disabled
  • 1 = Enabled

Note: Only supported for 8P0-907-357-C @ 0020 or newer! Earlier versions require a mechanical Adjustment as described in the Factory Repair Manual.

Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmiany jest przesłona w projektorze.  Żadne kodowania tego nie zmienią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gwerty napisał:

Do zmiany jest przesłona w projektorze.  Żadne kodowania tego nie zmienią. 

Myslisz ze ktos to ogarnie za rozsadna kase?? I gdzie mozna taka przeslone kupic w serwisie audi w uk czy pl?? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...