Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana głosnika z drzwi przednich


bar72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie jeden z głośników w drzwiach przednich nie domaga (przy b.cichej pracy słychać typowe pier.....)   :)

sprawdziłem sobie jaki mam 8T0035415A jest w moich drzwiach A5 , na pokładzie Audi Sund System

szukałem na ALL... i znalazłem  8T0035415B BANG OLUFSEN za 100zł , wymiary wydają się te same , i teraz pytanie czy wtyczki kostki są te same i czy jak wymienię lewy i prawy to:

1.poczuję lepszą jakość ?

2.wpinam nic nie koduje i grają  ?

czekam na wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bar72 napisał:

Witam

mam pytanie jeden z głośników w drzwiach przednich nie domaga (przy b.cichej pracy słychać typowe pier.....)   :)

sprawdziłem sobie jaki mam 8T0035415A jest w moich drzwiach A5 , na pokładzie Audi Sund System

szukałem na ALL... i znalazłem  8T0035415B BANG OLUFSEN za 100zł , wymiary wydają się te same , i teraz pytanie czy wtyczki kostki są te same i czy jak wymienię lewy i prawy to:

1.poczuję lepszą jakość ?

2.wpinam nic nie koduje i grają  ?

czekam na wasze opinie

Tak wtyczki są te same, możesz na takie wymienić. Jakaś różnica powinna być, chociaż ja bym poszedł w inną stronę. Jakieś Audio system, focal itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 200zł wymieniam dwa głośniki i coś tam lepiej będzie , a za 200 to ja nic nie kupię dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8T0035415A ma 2Ω

8T0035415B  ma 4Ω

ma to znaczenie ? , nic nie spalę :), a i zakładam że wymiary ramka itp to jest to samo

dziękuję z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bar72 napisał:

8T0035415A ma 2Ω

8T0035415B  ma 4Ω

ma to znaczenie ? , nic nie spalę :), a i zakładam że wymiary ramka itp to jest to samo

dziękuję z góry za odpowiedź

Będzie grało, jak kupisz to zobaczysz że to jest praktycznie ten sam głośnik. Delikatnie się różni. 

Wsadz sobie chociaż maty wygluszajace. Dużo nie kosztują, a efekt będzie lepszy. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 18:58, bar72 napisał:

8T0035415A ma 2Ω

8T0035415B  ma 4Ω

ma to znaczenie ? , nic nie spalę :), a i zakładam że wymiary ramka itp to jest to samo

dziękuję z góry za odpowiedź

Skąd wiesz że ten z końcówką A jest 2 ohm? Jak już bierz te ż końcówka B są z banga i lepiej grają mają lepszy bass w przednich drzwiach,  ja u siebie różnicę zauważyłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8T0035415A ma 2Ω  , widziałem na fotkach sprzedawcy , jak zmieniałeś na  8T0035415B  to poszło gładko ? , wpinasz kostki i tyle zero problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...