Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aplikacja Call2car


k232

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, polecam ściągnąć sobie aplikację z tematu, gdy ktoś Was zastawi na parkingu lub źle zaparkuje to poprzez aplikację wpisujecie numer rejestracyjny auta, z którym macie problem i wysyłacie powiadomienie, żeby przestawił auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ten program bierze bazę telefonów ???

Ja w wydziale komunikacji nie podawałem numeru fona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fido napisał:

A skąd ten program bierze bazę telefonów ???

Ja w wydziale komunikacji nie podawałem numeru fona.

Wejdź w aplikacje to Ci się wszystko wyjaśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fido napisał:

A skąd ten program bierze bazę telefonów ???

Ja w wydziale komunikacji nie podawałem numeru fona.

Wystarczy , że się zalogujesz na konto google żeby korzystać ze smartfona i już Cię mają. Skąd oni biorą te dane to nie wiem , ale aplikację testowałem z żoną na odległość 10 km i działa za***iście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się nie zaloguję i zastawię twoje auto to skąd aplikacja będzie wiedziała na jaki numer ma wysłać smsa ???

Rejestrując się w tej aplikacji podajesz swoje tablice rejestracyjne.

Czyli o d.pe to rozbić,obcy jak ja zastawia lub źle zaparkuje nie mając konta na takiej aplikacji i Wasze zgłoszenia guzik dadzą.

Dla mnie to bezużyteczne badziewie a że to wolny kraj to mam prawo do swojej osobistej oceny/

Możecie się nie zgodzić,macie też takie prawo.

To jak z aplikacją Yanosik.

Na głównych trasach ok, ostrzega itd.

Wystarczy zjechać na mniej uczęszczane drogi i tego Yanosika można sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu ma aktywnie korzystających użytkowników. Sama w sobie jest zbyt uboga funkcjonalnie żeby przetrwać IMO. 

Powinni dodać jeszcze jeden darmowy szablon typu "jak ku**wa jeździsz!"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 22:24, Fido napisał:

A jak się nie zaloguję i zastawię twoje auto to skąd aplikacja będzie wiedziała na jaki numer ma wysłać smsa ???

Rejestrując się w tej aplikacji podajesz swoje tablice rejestracyjne.

Czyli o d.pe to rozbić,obcy jak ja zastawia lub źle zaparkuje nie mając konta na takiej aplikacji i Wasze zgłoszenia guzik dadzą.

Dla mnie to bezużyteczne badziewie a że to wolny kraj to mam prawo do swojej osobistej oceny/

Możecie się nie zgodzić,macie też takie prawo.

To jak z aplikacją Yanosik.

Na głównych trasach ok, ostrzega itd.

Wystarczy zjechać na mniej uczęszczane drogi i tego Yanosika można sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Z Yanosikiem sie nie zgodzę, obecnie jest juz tylu użytkowników że nawet na tzw. zadupiach często jest informacja o suszarce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, luk330 napisał:

Ciekawe ilu ma aktywnie korzystających użytkowników. Sama w sobie jest zbyt uboga funkcjonalnie żeby przetrwać IMO. 

Powinni dodać jeszcze jeden darmowy szablon typu "jak ku**wa jeździsz!"?

 

Nie miła księdzu ofiara, chodź cielę do domu.

A co to znaczy uboga ? Nie wystarczy Ci, żeby powiadomić drugą osobę o zdarzeniu ?

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wypróbuję.  Zobaczymy czy działa na sąsiadów?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, im więcej ludzi to będzie miało tym lepiej. Jak wpisze się kogoś kto nie ma aplikacji to jest informacja, że użytkownik jest nie zarejestrowany.

Daj znać Jaca co tam wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2019 o 05:40, k232 napisał:

Nie miła księdzu ofiara, chodź cielę do domu.

A co to znaczy uboga ? Nie wystarczy Ci, żeby powiadomić drugą osobę o zdarzeniu ?

Uboga czyli ma w sumie tylko jedną funkcję, która żeby miała sens musi opierać się na ogromnej liczbie użytkowników. Przy tak okrojonej funkcjonalności obstawiam, że rzeszy użytkowników sama w sobie nie zdobędzie. Nie ma czegoś co dodatkowo mogłoby zachęcić ludzi, żeby z niej korzystać. Widziałbym tu pole do integracji np z rzeczonym już Yanosikiem ale jako feature do Yanosika a nie osobną aplikację, bo jednak nawigacja i ostrzeganie o problemach na drodze to jest taka funkcjonalność, z której praktycznie każdy korzysta i przy okazji mógłby być dostępny moduł kontaktu z innym użytkownikiem (o ile ten sobie tego życzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zacząłeś a już zbankrutowałeś.

Aplikacja ma dopiero tydzień ? Poczekaj na pewno będą to ulepszać , nie chcesz nie korzystaj, pozdro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k232 napisał:

Jeszcze nie zacząłeś a już zbankrutowałeś.

Aplikacja ma dopiero tydzień ? Poczekaj na pewno będą to ulepszać , nie chcesz nie korzystaj, pozdro ?

Na szczęście ja nie zbankrutowałem, z tego co widzę to nawet ta firemka co wypuściła to cudo też nie ;)

Poza tym, źle odbierasz to co napisałem. Pomysł mi się podoba i apkę sobie z ciekawości zainstaluję, chociaż nie wiem czy mam ochotę na kontakty z obcymi ;) Ja po prostu siedzę od 8lat w zespołach projektowych zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania i po prostu mam świadomość tego, że oprogramowanie, które jest ubogie funkcjonalnie, a sama funkcja jest niszowa i jej używanie nie niesie za sobą jakiejś wymiernej korzyści to raczej długo w takiej postaci nie przetrwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...