Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak S line Autostyle


Vexart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś się wypowiedzieć na temat tego zderzaka autostyle s line:

https://www.olx.pl/oferta/zderzak-s-line-audi-a4-b6-na-gladko-CID5-IDyggMG.html

Ma ktoś założony tej firmy, czy pasuje dobrze do reszty karoserii?

Zastanawiam się nad kupnem. Czy zakupić ten czy oryginał Audi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak z włókna szklanego ,ja bym odpuścił ,lepiej kupić dokładkę i dorezać do swojej góry,dobrze poszukasz to za tą kasę z kratkami bocznymi dorwiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również brałbym dokładkę niż ten, też się nad nim zastanawiałem ale poczytałem o listwach bocznych czy lotce z włókna i odpuściłem. Dokładka około 300zł, troszkę pracy manualnej i gotowe :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmienić zderzak cały bo w słabym stanie jest. W takim razie zrezygnuje z niego.

Włókno szklane jest takie złe?? Ciężkie, czy pod jakim względem się nie nadaje?

Mam wersję ze spryskiwaczami lamp a jak patrzę zderzak s line to chcą 1700zł... hybrydę mam za taką cenę XD

Dokładka dobrze się trzyma na zwykłym zderzaku?? Może Taniej wyjdzie kupić dokładkę s line i zwykły zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze problem z zamocowaniem na aucie,ciężko wyprowadzić powierzchnię żeby jakoś wyglądało,może się odkształcać pod wpływem temperatury,górę bierzesz swoją ,dokładasz do niej dokładkę ,do lakiernika i będzie jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim zderzaku po jednej stronie jest połamane mocowanie do nadkola 3 śrubami. Raczej Ciężko będzie to naprawić. Dlatego chcę kupić nowy do tego dokładkę i do lakiernika.

A właśnie w b6 są belki zwykłe i wzmacniane??

Edytowane przez Vexart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belki raczej wszystkie takie same ,od s4 chyba inna coś mi się kojarzy,to kupuj cały s-line i z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś patrzyłem wszystkie numery we wlepce to z jednego wychodziło że wzmocniona przednia belka. I teraz jak patrzę aukcje to ja mam całkiem inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zeszlifował to jest taka oryginalnie.

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b6-8e0807109d-01-04r-belka-zderzaka-przod-6995129025

Czyli jakaś wzmacniana. Dlatego mi FMIC 180 wszedł bez problemu i nie musiałem ciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tą wyżej ktoś próbował tak zrobić, ewidentnie widać szlify.

Do tego google nie pokazuje żadnej belki do a4 podobnej do Twojej, najbliżej jej do belki z a3.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź numery 8E0807109D

Lub wejdź w etke popatrz A4 b6 wersję z USA. 

Tak jak patrzę to właśnie wersja z USA ma taką belkę.

To raczej oryginalny szlif. Raczej każdej z takim numerem ktoś sobie nie szlifowal. 

Edytowane przez Vexart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że wpisując numer który podajesz można znaleźć kilka rodzajów belek, a taką jaką masz u siebie znalazłem dwie, jedną co podałeś sam w linku i drugą na eBay, obie są podobne ale nie identyczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcówką D?? 

No ja mam taką belkę oryginalnie. 

Nie możliwe by była przekładana. Skoro nawet we wlepce jest ze belka wzmocniona. A wygląda na mocniejszą niz te co we wszystkich b6. 

W jednym miejscu jest 1,5cm grubości aluminium przez całą długość belki. 

 

Edytowane przez Vexart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę skoczę do warsztatu po auto i zobaczę jak u mnie to wygląda. Nie odrzucam całkowicie takiej możliwości ale średnio chce mi się wierzyć żeby ori belki z takimi szlifami wychodziły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pewnie masz inną belkę. Jak w większości b6. Obstawiam że to oryginalny szlif. 

Bo nie rozumiem po co ktoś miał by to szlifowac, w niczym nie przeszkadza jak i żadne mody nie były robione.

Edytowane przez Vexart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą dokładkę dolną szukać po numerach czy jak?? wszystkie jakie znalazłem to po 350zł... da się taniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...