Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich serdecznie, nie marnując czasu zaczynam czytać i w razie czego pytać :).

Cześć wszystkim,

od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.8T. Narazie jestem bardzo zadowolony :)

Fajnie, że jest takie tętniące życiem forum ?

Cześć,

w sumie od połowy roku jestem posiadaczem a4 b9, ale już chcę trochę dodać do tego auta i mam nadzieję z Wami się wymienić wiedzą :)

pozdrawiam!

K.

,,,

Witam serdecznie wszystkich ;)

Jestem z województwa pomorskiego A dokładnie z miejscowości Pszczółki A moje autko to A4B5 1.8 125km :)

mam nadzieję że kiedyś spotkamy się na jakimś zlocie i poznamy osobiście.

,,,

Witam, witam w naszej małej „rodzince”

p.s. twoje szczęście żeś się zapisał do klubu ?

Cześć Wszystkim!

Tak się złożyło, że jestem fanem i właścicielem BMW, ale los płata różne figle i w moim przypadku sprawił, że stałem się też posiadaczem bardzo przyzwoitej A4 B8 FL 3.0 TDI quattro s-tronic. Zaczynam się przyzwyczajać do nowej rzeczywistości i doceniać wszystko to czego nie ma BMW, ale i spoglądać krytycznym okiem na to czego nie ma Audi ;).  Teraz czeka mnie zgłębianie i zdobywanie nowej wiedzy na temat A4, która w tej chwili jest dość niska. Do zobaczenia na warszawskich spotach i wątkach na forum!

Edytowane przez al._.dr