Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1% podatku na mojego tatę


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki, 

Mamy okres rozliczania się z podatku, jeżeli jeszcze nie zatwierdziliście swoich pitów i nie przekazaliście nigdzie swojego 1% podatku, to możecie rozważyć przekazanie 1% na rehabilitację i leczenie mojego taty. 

Mój tato od tego roku jest podopiecznym fundacji "Dobro powraca" wspierającej osoby chore na stwardnienie rozsiane https://www.dobropowraca.pl/index.php

Mój tato choruje od 2000 roku, do tej pory radziliśmy sobie bez pomocy fundacji, jednak w związku z postępem jego choroby oraz pogarszającym stanem zdrowia mojej mamy,  a także moją wyprowadzką z rodzinnego domu do Trójmiasta,  zdecydowaliśmy w tym roku po raz pierwszy skorzystać z pomocy fundacji i zorganizować zbiórkę 1% podatku. Tato w obecnym stadium choroby już nie porusza się samodzielnie, trzeba go podnosić z łóżka na wózek, z wózka na toaletę itp. Jednak pomimo czasu jaki choruje, jego głowa i stan umysłu mam momentami wrażenie, że jest lepszy niż u mnie. To, że tato jest jeszcze w domu i samodzielnie je (tylko jedna ręka została mu sprawna) to zasługa tylko i wyłącznie ciągłej rehabilitacji i możliwie najlepszego leczenia na jakie nas było stać. Dlatego aby cały czas o niego walczyć, aby mógł mnie wspierać jak najdłużej swoimi radami, rozważcie proszę przekazanie 1% podatku własnie na mojego tatę. Główny cel na jaki zbieramy to dalsza adaptacja mieszkania rodziców do jego potrzeb (szczególnie przebudowa łazienki) oraz zakup pionizatora, który pomoże w rehabilitacji. 

 

KRS: 0000 33 88 78  
FUNDACJA DOBRO POWRACA

CEL SZCZEGÓŁOWY: Wojciech Weiland  

Aby pieniądze z 1% podatku trafiły do mojego taty konieczne jest wskazanie w celu szczegółowym jego imienia i nazwiska. 

Dołączam jeszcze ulotkę. 


Pozdrawiam, 

Darek 

tata1.jpg

tata2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki,

Drodzy koledzy,

W dniu wczorajszym dostaliśmy informację o wypłaceniu 1% podatku na taty subkonto w fundacji "Dobro powraca". Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na mojego tatę. Uzbierała się bardzo pokaźna kwota 9725 zł - dla moich rodziców to naprawdę wielka pomoc. Co prawda na realizację planów jakimi było przede wszystkim przebudowanie łazienki to trochę za mało jednak wójt gminy w której mieszkają rodzice zadeklarował się również wspomóc tą inicjatywę poprzez przekazanie środków finansowych, będziemy jeszcze próbować uzyskać środki z PFRON. Mimo wszystko już teraz jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc - tym bardziej, że była to pierwsza zbiórka 1% podatku jaką zorganizowaliśmy. 

Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim jak i przede wszystkim taty. 

Pamiętajcie dobro powraca!

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...