Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężarka 230V do 1500zł


Zbuntowany9978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce zakupić sprężarke do domowego użytku czasami pomalować jakieś elementy w aucie. Porobić zaprawki czy poszlifowac na bączku drewienko. Jaka polecacie do 1500zl sprężarke na 230v??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką kilka lat ,spokojnie do klucza ,malowania ,całe auto malowałem

https://allegro.pl/kategoria/narzedzia-sprezarki-i-kompresory-147657?string=bass polska sprężarka kompresor 100&order=m&bmatch=baseline-n-dict-sort-sqm-hou-1-2-0304

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam , też jestem ciekawy jak by dawała radę, klucz udarowy bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg zmierzylbys czas nabicia butli? Obliczylibysmy ile wydajnosci efektywnej ma ;) bylbym wdzięczny

Od startu do wylaczenia i ile bar 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pablo15005 napisał:

Greg zmierzylbys czas nabicia butli? Obliczylibysmy ile wydajnosci efektywnej ma ;) bylbym wdzięczny

Od startu do wylaczenia i ile bar 

Dobry pomysł. Bardzo by mi to pomogło bo już naprawdę napalilem się na tą sprężarke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to mierzyłem i kolega z forum obliczał bo też chciał kupić i tak napisał" 2.2kW wydajność rzeczywista dobijania 362l/m od 6 do 8 atmosfer 40sek jestem mega zadowolony" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam greg2505 mi ją polecił,  fakt kupiłem trochę mocniejszy  model i parametry bardzo fajne wyszły. Oczywiście po dotarciu kompresora na pewno są jeszcze trochę lepsze. U mnie chodzi często pod kluczem udarowym czasem przecinakiem pneumatycznym i daje rade. W tych pieniądzach sprzęt bardzo fajny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, .Pablo. napisał:

Potwierdzam greg2505 mi ją polecił,  fakt kupiłem trochę mocniejszy  model i parametry bardzo fajne wyszły. Oczywiście po dotarciu kompresora na pewno są jeszcze trochę lepsze. U mnie chodzi często pod kluczem udarowym czasem przecinakiem pneumatycznym i daje rade. W tych pieniądzach sprzęt bardzo fajny. 

Podrzuc co kupiles, jakis link allegro sprawdzony sprzedawca itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię byś tym dał radę pomalować ale do odważnych świat należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin4x4 napisał:

wątpię byś tym dał radę pomalować ale do odważnych świat należy 

Chodzi ci o całe auto ? jeśli tak to pomalowałem bez problemu, wiadomo że nie jest to sprzęt do lakierni , ale daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli 362l/60s to ładnie. To już mozna cos polakierowac taka wydajnością. Tym bardziej, że robisz sobie drugą  butle 100l na ścianie od tego przewody puszczasz, i osuszacz i masz w tedy 200l powietrza. Polecam ten artykuł gościu dobrze hobbystycznie ogarnia temat. https://jaktozrobilemwgarazu.pl/instalacja-sprezonego-powietrza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, greg2505 napisał:

Chodzi ci o całe auto ? jeśli tak to pomalowałem bez problemu, wiadomo że nie jest to sprzęt do lakierni , ale daje radę

chodziło mi o wydajność i przerwy na dobicie, większość kompresorów ma dane wyssane z palca. Używam inne tanie narzędzia Bass i w sumie jestem zadowolony, latka lecą i nic się nie sypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do malowania całego auta rzeczywiście lepsza by była większa i na dłuższą metę trochę męczące było by malowanie tą 100l , ale do garażowego użytku jest spoko

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze coś może polecić oprucz tego bassa? Też szukam do max 1500 najlepiej ok 1200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie wszystkie będą miały podobne parametry,bass  przynajmniej  sprawdzony ,u mnie chodzi już parę lat i często jest używany,jedyne co padło to kondensator rozruchowy(nowy 20zł)z mojej winy bo kompresor pracował w słońcu i się kondensator zagotował ,kolega  Pablo też jest zadowolony jak wyżej napisał  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy bedzie na psku czy bez paska ? bo bass ma kilka kompresowrow 100-120L w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...