Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie amory tylne za ori 1be ???


Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

walczę z pływaniem auta po drodzę..  niby luzów nie ma, geometria zrobiona , ciśnienie w oponach oki ,wymieniłem łączniki stabilizatora z tyłu i gumy i dalej czuć szczególnie przy silnym wietrze.

Więc czytając  sporo tematów planuje wymienić amory z tyłu.

jakie polecacie zamienniki za amory ori 1be? 

dodam że przed przekładka na quattro nie pływał.. więc obstawiam tył.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć z takich niedrogich i łatwo dostępnych to KYB. Jedne ze sztywniejszych i bardzo przyjemnie sie na nich jeździ. Ja takie najchętniej montuje. Jak chcesz coś więcej to bilsteiny sportowe :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek95 napisał:

Cześć z takich niedrogich i łatwo dostępnych to KYB. Jedne ze sztywniejszych i bardzo przyjemnie sie na nich jeździ. Ja takie najchętniej montuje. Jak chcesz coś więcej to bilsteiny sportowe :)

Witaj:)

chociaż Jeden Kolega napisał bo myślałem że nikt już nie napisze..

rozejrzę się za nimi. nie chcę jakoś tam mocno sportowych aby do sprężyn 1 be pasowały:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 1be kupiłem nonroe oespectrum czy jakos tak. Jeszcze czekaja na montaz ale opinie maja dobre.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda sie wyrwać ori. Mi się udało ale celowałem już w monroe. Bracikowi i tacie montowałem i śmigają już kilka tyś.

Poczekaj z zakupem jak możesz miesiąc-dwa i dziennie szukaj. Czasem się gdzieś pojawią w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KarolH napisał:

Może uda sie wyrwać ori. Mi się udało ale celowałem już w monroe. Bracikowi i tacie montowałem i śmigają już kilka tyś.

Poczekaj z zakupem jak możesz miesiąc-dwa i dziennie szukaj. Czasem się gdzieś pojawią w dobrej cenie.

chodzi Koledze o ori używkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stać Cię na zakup w ASO to leć tam ;) O używki mi chodzi, nowych nie widziałem. Ja pół roku śmigam. Poprzednie miałem w bardzo kiepskim stanie 

54258135_163112031255244_8201155754388881408_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KarolH napisał:

Jak stać Cię na zakup w ASO to leć tam ;) O używki mi chodzi, nowych nie widziałem. Ja pół roku śmigam. Poprzednie miałem w bardzo kiepskim stanie 

54258135_163112031255244_8201155754388881408_n.jpg

Jakby mnie było stać na nowe to bym się nie pytał na forum jaki zamiennik kupic:)

W ładnym stanie trafiłeś tego amora. 

Będę zmieniał to się po patrzę na ori używke :)

Najpierw zrobię jeszcze raz geometrię i wrzucę lato i zobaczymy jak się auto będzie prowadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...