Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt wymiany rozrządu


Aroox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się może ktoś ile w małyszówce 1.6 kosztuje orientacyjnie wymiana rozrządu? W sensie pasek, napinacz i pompa wody razem z robocizną. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części jakieś 300 - 400 zł Robocizna też w tych granicach. Tu akurat nie ma żadnej skomplikowanej filozofii poza tym że trzeba cały przód rozebrać :) Nie jestem niestety w stanie powiedzieć ile mnie policzył mechanik za wymianę rozrządu bo jeszcze wtedy wymieniałem oleje,  filtry i termostat. Myślę że powinieneś się zmieścić w tym przedziale co napisałem. :)   

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1.8t za wymianę rozrządu(pasek, rolka, napinacz, pompa wody) + wymiana  oleju zapłaciłem 1050zł 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Rozrząd continentala 330 zł komplet,wymiana nie powinna być droższa niż 250 zł.Przód jak ktoś woli może zdjąć,ale wymienisz bez ściągania.U mnie nie ściągałem przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pas przedni w pozycji serwisowej. Do rozrządu dolicz pompę wody i pasek klinowy alternatora.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.Jestem tuż po wymianie w 1,6 alz 2004r  A4 B6    

Pasek rozrządu,napinacz(skf),pompa wody(hepu),pasek osprzętu(conti),napinacz(ina) =620 zł

Płyn chłodniczy G12(7l),olej shell 5W30 (4l),filtr oleju man,filtr powietrza =260 zł

Robocizna u mechaniora =430 zł

Mechanik doświadczony pracujący do niedawna w serwisie ale wolał rozebrać przód jak mówi "dla spokojności"

Edytowane przez tex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejem to Ci zalał takim, że kujawski byłby lepszy.. dużo policzył za wymianę rozrządu, mnie mechanik policzył 450 za rozrząd w V6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam takie pytanie właśnie rozrządu w naszych audi z tym silnikiem co ile wymieniacie rozrząd bo moi mechanicy są sprzeczni w tej chwili mam na nim już nalatane 60 tys. i myślę że już czas zmienić co o tym sądzicie 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od jakości dobranych podzespołów, jak z dolnej półki to co 80k lub 5 lat, jak z górnej półki to co 100-120k lub 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Langista napisał:

Zależy od jakości dobranych podzespołów, jak z dolnej półki to co 80k lub 5 lat, jak z górnej półki to co 100-120k lub 6 lat.

W tej chwili mam założony firmy continental zmienić jest dla mnie nie problemem tylko czy to już czas w internecie nie ma podanego ścisłego interwału odnośnie rozrządu z tym silnikiem stąd właśnie moje pytanie. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Langista napisał:

Zmień jak przekroczysz 80k

Dzięki serdecznie za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...