Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Chorus na kasety podłączenie FIS


pancer1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie .

Kupiłem niedawno Audi A4 B6 2001. Włożone tam jest oryginalne radio Audi Chorus na kasety. Radio jest podpięte pod stały plus. Nie wyświetlał mi na FISie stacji, więc postanowiłem je wyciągnąć i sprawdzić. Znalazłem tam wiązkę kabli, która jak myślę odpowiada za podłączenie.  

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi jaką i gdzie mogę kupić kostkę do nich no i podać schemat podłączenia?

Druga rzecz, to W tylnych drzwiach są głośniki, jednak przy radiu nie ma żadnej wtyczki żeby je podłączyć.  W tym radiu jest wyjście tylko na przód,  ale może udało by się podłączyć przód razem z tyłem?

Radio jest podłączone kostką z dwoma kablami: stały plus czerwono - niebieski, brązowy- chyba masa, choć radio działa dopiero po włożeniu do końca w otwór montażowy i jest jeszcze w tej wiązce jeden wolny kabel zielono-żółty - ktoś może wie do czego on służy? 

Mam też podłączony subwoofer na podszybiu, ale kabel jest pociągnięty osobny i podłączony pod jeden z głośników przednich - gra słabiutko.

Chciałbym dojść do ładu z tym wszystkim i może jak się uda podłączyć radio by grało po stacyjce, bo wieczne wyłączanie mnie nieco irytuje.

Wybaczcie Panowie chaos w poście,  ale taki post jak kabelki radia ?

Dziękuję z góry za wszelkie porady.

20190308_114243.jpg

Edytowane przez pancer1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...