Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BFB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o ocenę modyfikacji.

- Wtryski 320ccm BEX,

- Turbina K03s BEX

- Frontowy IC 450x300

- Świece od S3

Brak decyzji na DP ze względu na częste wyjazdy do DE

Poniżej wykres.

skanowanie0001.jpg

Edytowane przez Lukasz Stanislawczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik ładny. Z ic to po bandzie poszedłeś trochę nie do takiej mocy on, rozumiem ze rozmawiamy o fmicu 400x300x76 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450x300x76 (już poprawione w opisie). Brak DP trochę psuje mi wynik (puki co nie chce go zakładać) wiec wiem na co się decydowałem. Dziękuje za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wynik, może zamiast DP da się Niemców oszukać wkładając wybebeszony kat? To jest bardzo ważna sprawa, uwolnienie gazów wylotowych z turbiny dużo daje.

Zwłaszcza, że tak duży FMIC z pewnością daje trochę laga przy depnięciu. Czyli pchanie powietrza w stronę silnika jest opóźnione przez wielki FMIC, a wydychanie spalin przyblokowane przez kat - trochę nieteges ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem najlepiej od razu kupić wtryski od BAMa, a co do kata predzej czy później go usuniesz  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamontować sportowy. Na pewno coś da. ale Tak jak piszesz @QuikSilver. Na DP jestem zdecydowany, kwestia czasu aż będę mógł go zamontować. Wtedy będzie wszystko cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Unf napisał:

Spoko wynik, może zamiast DP da się Niemców oszukać wkładając wybebeszony kat? To jest bardzo ważna sprawa, uwolnienie gazów wylotowych z turbiny dużo daje.

Zwłaszcza, że tak duży FMIC z pewnością daje trochę laga przy depnięciu. Czyli pchanie powietrza w stronę silnika jest opóźnione przez wielki FMIC, a wydychanie spalin przyblokowane przez kat - trochę nieteges ;) 

 

Co do oszukania Niemców to wole nie próbować bo trochę Ojrasów może mnie to kosztować :P

Jest lekki lag, ale jak zamontuje Dp powinno być OK

Edytowane przez Lukasz Stanislawczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Co do oszukania Niemców to wole nie próbować bo trochę Ojrasów może mnie to kosztować :P

Jest lekki lag, ale jak zamontuje Dp powinno być OK

Bla bla bla, jak Cie zlapia z takim ic i jeszcze bez belki zapewne to przecież i tak auta nie oddadza Ci.... ?? jak zobacza ic to mogą i moc sprawdzic i dalej Cie uwala, usuń kata albo daj sportowego, duzo więcej na tym nie ugrasz z tego turbo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez kata przekroczysz 220 km, może 225 będzie. Wszystko zależy w jakim stanie turbo, silnik, osprzęt. U mnie na serii z katem na pokładzie jest 221 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bartez90 napisał:

No bez kata przekroczysz 220 km, może 225 będzie. Wszystko zależy w jakim stanie turbo, silnik, osprzęt. U mnie na serii z katem na pokładzie jest 221 km.

Tak jak mowisz. Wszystko kwiestia stanu czesci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój stary AEB na totalnej serii miał 211kM i 307Nm

trzeba tutaj jeszcze troche pokombinowac a najlepeij to dac jakąs zdrową hybryde

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 19:20, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Co do oszukania Niemców to wole nie próbować bo trochę Ojrasów może mnie to kosztować :P

stalowy kat + spreparowany soft i powinno grać. W UK daje rade.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...