Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam Wszystkich :)

Na forum jestem od 01.2015 - wtedy to zakupilem A4 B8 z 2010r. (120KM, 2.0 TDI, sedan). Watkow nie bylo bo i auto specjalnie problematyczne nie bylo (nie to co Alfa 156 - chociaz i tak jest to troszeczke mit - po prostu jak dbasz tak masz). Z B8 rozstalem sie 12.2018, a teraz czekam na odbior B9 (2.0 TFSI, quattro, avant) :)

,,,

Witam wszystkich serdecznie , dziś udało mi się kupić audi a4 b7 2.0 turbo quattro. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się ze dołączyłem do tego wspaniałego grona ludzi :) Pozdrawiam Patryk

tu wstawiam zdjęcie swojego autka :)

4E57A4BF-6591-4769-9EA3-807911BC7B62.jpeg

,,,

Cześć. Inżynier amator mechanik, sporadycznie zaglądam do autka. Pasjonat motocykli. Od 10 lat związany z Audi.bylo B4, teraz B6 a bedzie B8 .Z zawodu programista elektroniki dla lukratywnych marek BMW,Audi,Mercedes,Porsche, itd.

Mam nadzieję że pomogę wiedza.

Heja,

Pewnie. Nie bylem specjalnie aktywny gdyz problemow z B8 nie mialem - jedynie rzeczy eksploatacyjne. Kodowanie dodatkow to juz inna sprawa :D

Witam serdecznie,

jestem nowym posiadaczem A4 B8 USA 2.0 TFSI quattro 8g Tiptronic S-line, w bardzo bogatej wersji na pokładzie praktycznie wszystkie bajery.

Licze na waszą pomoc w ogarnięciu kilku kwestii mi.::

-Wgraniu j. pol oraz map navigacji

-odblokowaniu DVD podczas jazdy teledyski z SD

- znalezieniu rozwiązania kilku błędów i nr części.

Dodatkowo planuje podnoszenie mocy w Autku u Gregora10

,,,

Witam jestem z okolic Stargardu posiadam od roku audi a4 b5 avant i jestem zakochany w tej marce  pozdrawiam

,,,

Witam wszystkich. Zarejestrowałem się na forum bo planuje zakup swojego pierwszego Audi, można powiedzieć, że strasznie napaliłem się na A4B8 w ciekawej wersji i jestem ciekaw doświadczeń użytkowników tego modelu.

Obecnie posiadam dwa samochody z konkurencyjnej "stajni" BMW x3 oraz stare dobre e46 :)