Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne głośniki i subwoofer grają dużo ciszej audi a4 b7


bury69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Temat powielany milion razy ale nie znalazłem rozwiązania na mój przypadek.

Posiadam Audi a4 b7 z audi concert III na 9 głośnikach, lecz wkurzało mnie brak bluetooth, navi itd wiec zakupiłem sobie chińczyka z android 8.0 4g ram 32g rom działa zaje*iście szybko i stabilnie. Szkoda tylko że nie wygląda jak oryginalne choć troszkę do audi no ale trudno.

Podłączyłem wszystko banalnie proste. Dorzucili dwie kostki z wyjściami tą do starszych odtwarzaczy i nowych, podpinasz do tego kolejne kable aby podłączyć tylne głośniki i   subwoofer.

Wszystko gra tylko dla czego tylne głośniki i subwoofer grają dużo ciszej ?

Pisałem do tych firm co sprzedają hi-power moduły na allegro ale odpisywali że nie mają rozwiązania do mojej sytuacji.

Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu, żeby wszystkie głośniki grały na tym samym poziomie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie chcą pomóc, obrazili się że radia nie kupiłem u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to omawiane na forum wiele razy, musisz zastosować konwerter poziomu sygnału, na allegro około 40zl kosztuje, z podpięciem nie powinno być problemu, i będzie Ci grać subwoofer i tylne głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie konwertery działały w a4 b6 w a4 b7 jest to inaczej rozwiązane.

U mnie jest już ta nowa większa kostka i przednie głośniki idą przez nią dla tego jest ok ale tylne przez taką dostawkę trzeba połączyć 4 cincze i tam jest ten sygnał na tył dużo dużo słabszy.

Na zdjęciu widać te 4 cincze połączone.20190321_202138.jpgcze połączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod ten temat, czy znalazłeś rozwiązanie?? Kupiłem ta kostkę na Allegro ale niestety gra kiepsko , dodatkowo czy ktoś może znałaś tez sposób aby przy takim Chińczyku wyświetlały się informacje o no. Radiu na wyswietlaczu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...