Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech z 2.8 30v do 1.8t podejdzie?


Randor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie dwie B5 avant w quattro, obie polift. Czy tłumik środkowy oraz końcowy z 2.8 30v podejdzie do 1.8t? Jestem pewien na 90%, że tak ale chciałbym się upewnić. W 2.8 chyba dopiero przed tłumikiem środkowym jest rozdzielacz na dwururkę. Reszta tak jak w 1.8t. W skrócie chciałbym upchać w 1.8t wydech z linku poniżej. Mam taki za friko.

https://www.tatechnix.de/tatechnix/gx/product_info.php?language=en&info=p32937_ta-technix-stainless-steel-catback-2x80mm-audi-a4-quattro-2-4-2-8-2-5tdi-sedan---avant--typ-b5.html

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda. Wydech przełożony. Wszystko pasuje p&p nie licząc średnicy. 1.8t ma 55mm a 2.8 60 (w przypadku tego wydechu dokładnie 63,5mm). Siadło to bdb. Teraz tylko dokończyć wydech z kwasu w stronę turbo. To co teraz tam wisi to chwilowa prowizorka:) Dźwięk zrobił się niższy, tzn bardziej basowy ale według mnie nie jest jakoś słyszalnie głośniej niż na serii (auto nadal ma ori kata). W kabinie w zakresie 2-4tys obr jest cisza i nic nie buczy. Przy schodzeniu z obrotów potrafi sobie po cichu postrzelać. Jestem zadowolony. Ciekawe co będzie po montażu DP ze sportowym katem.

IMG_20190321_094023.jpg

IMG_20190321_094017.jpg

IMG_20190321_094038.jpg

IMG_20190321_131525.jpg

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...