Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szybko złączki paliwowe


QuikSilver

Rekomendowane odpowiedzi

kto wymieniał kiedyś sam filtr paliwa w benzynie wie że przy filtrze są szybko złączki, czy ktoś miał z tym problem że ze starości to się połamało nie chciały się trzymać, czy to można jakoś wymienić jest jakiś zestaw naprawczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takie problemy w moim BEX'e, przede mną ktoś  nieudolnie wymieniał filtr i powyłamywał blokady?. Pojechałem na szrot i znalazłem Golfa z 2007 roku, a właściwie, to pozostałości  -  bak paliwa i przewody, poucinałem końcówki, bo i tak wszystko gość wywalił do kontenera na plastiki, zapłaciłem grosze i przełożyłem (same blokady, bo złączki całe) je u siebie, działa, nalatałem na tym ponad 50 tys km i wszystko ok ;). pozdr

 

jest jeszcze coś takiego :

 

https://allegro.pl/oferta/zlaczka-kolanko-przewodu-filtra-paliwa-opel-audi-6908010000?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+samochodowe&gclid=CjwKCAjwvuzkBRAhEiwA9E3FUuIQk9Ts9Ff7U0RStugurWwjR_Wjeo4WL_TieZgRIrchlC-T0PRXKxoCJWQQAvD_BwE

 

ale nie próbowałem ?

Edytowane przez KacperBE
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem kiedyś złączkę z aukcji jak wyżej i wszystko hulaa po dziś dzień (rok temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...