Skocz do zawartości
IGNOROWANY

U kogo 250KM-300KM


ew89cia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie jestem nowym użytkownikiem, z autkiem leci 7 rok i ponad 360tys na liczniku. Aktualnie jest sprzęgło od AWX, nie ma SAI, jest downpipe i chip co dało 190KM (silnik AVJ 1.8T). Planuję za jakiś czas podnieść moc na około 250KM-300KM , co będzie się na pewno wiązało ze zmianą turbiny, dodaniem ic , pewnie wtryskami, pewnie hamulcami, pewnie zmianą instalacji LPG, a na pewno wydech z kwasowki miałby wpaść. I tu pytanie gdzie zrobię całość modyfikacji porządnie, tak abym bym zadowolony na kolejne długie lata. Na pewno należałoby sprawdzić mechanikę gruntownie, powiedzieć mi czy to ma sens przy takim przebiegu, ewentualnie wymienić to co potrzeba, może kute korbowody itp. Interesuje mnie tylko solidna firma na terenie Polski (rejon nie gra roli). Całość miałaby latać na LPG , wydech z kwasowki dla użytkownika codziennego (nic specjalnie głośnego), dobre hamulce i 250KM+ pod maską. Jakie koszta całości szacujecie i kogo polecacie (to powinien być tuner zaznajomiony dobrze z mechanika albo z takimi współpracujący).

Edytowane przez ew89cia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic calosc u Gregora10. Poszukaj na jego stronie lub fb.

U nas na forum @Galetto wszystko Ci ogarnie rowniez, z montazem i strojeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak kompleksowo ma być to jest jeszcze geremi vag garage.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...