Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth


Monika113

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowa na tym forum także nie śmiejcie się,że baba to i nie wie?

Kupiłam Audi A4 2011...jest spoko ale mam mały problem...Połączyłam auto z telefonem ale mogę tylko wykonywać połączenia a chciałabym słuchać też muzyki z you tube itp.Kupiłam kabel AMI/MMI (jakiś bezprzewodowy bluetooth) i d*pa,dalej nic.Pomóżcie mi proszę bo bez tego nie mam przyjemności z jazdy? Ja i technologia to marne połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MMI czy radio? jaka wersja MMI? tzn. pokrętło przy lewarku zmiany biegów, w konsoli, wyświetlacz kolorowy czy czerwony? wtedy łatwiej będzie coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło przy lewarku zmiany biegów a wyświetlacz kolorowy.Przy włączeniu silnika na ekranie pojawia się napis MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter o którym wspomniałaś nie dodaje funkcjonalności do wbudowanego modułu bluetooth.

 

Działa to na takiej zasadzie, że musisz to podłączyć pod gniazdo AMI, w źródle dźwięku wybrać AUX a telefon połączyć z tym adapterem który kupiłaś a nie z bluetooth oryginalnym. Najczęściej te adaptery nazywają się BT-DONGLE BT163, BT206 i jeszcze inne przeróżne. 

 

Także, podłącz ten adapter, włacz w telefonie bluetooth ale rozłącz parowanie z Audi i kliknij wyszukaj żeby znaleźć to urządzenie.

 

 

Tip:

Połączenie z tym urządzeniem nie sprawia, że nie możesz korzystać z zestawu głośnomówiącego. Od bodajże bt4.0 telefony pozwalają łączyć się z kilkoma urządzeniami jednocześnie. Kiedy będziesz już połączona z tym adapterem sparuj telefon ponownie z zestawem głośnomówiącym. Potem klikając na niego wejdziesz do menu gdzie będziesz mogła zaznaczyć do czego służy urządzenie. Przy głośnomówiącym z Audi zaznaczasz rozmowy a przy adapterze AMI multimedia.

 

Mam nadzieję, że mimo chaotycznego stylu pisania wszystko zrozumiesz. Pisane w biegu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...