Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto dziwnie chodzi


Konrad1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosc nietypowy problem, do konca samochod chodzil dobrze z dnia na dzien zaczal chodzic jakby na 3 cylindry, od razu przyszlo mi na mysl, ze moze to byc cewka zaplonowa, bez podpinania komputera wymienilismy cewke zebys sprawdzic czy owa cewka jest winowajca, ale nie samochod chodzil tak samo wiec cewka odpada, kolejnego dnia podlaczylem samochod pod komputer wyskoczyl blad przepustnicy (uszkodzenie mechaniczne) wiec wymienilem przepustnice, wszedzie wszystko powyczyszalem z brudu, ale coz samochod nadal chodzi jakby na 3 gary i nie reaguje na pedal gazu, najbardziej mnie zastanawia pewna rzecz, od poczatku usterki jest tak, ze samochod chodzi na 3 gary przekrece kluczyk w stacyjce na zgaszanie i spowrotem na odpalanie w skutek czego nie pozwalam mu zgasnac i po takim przekreniu samochod chodzi normalnie jak powinien, prosze o pomoc bo na prawde jestem juz kropce, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo rzeczy sprawdziłeś a nie przyszło Ci na myśl, żeby sprawdzić świece ? Obstawiam, że jedna świeca jest zalana olejem dlatego silnik działa na 3 cylindry.

Silnik nie chodzi, bo nie ma nóg, chyba, że masz jakiś inny :)

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...