Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 BPW PROBLEM


wujekkokos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z silnikiem 2.0 TDI BPW , wczoraj silnik zaczął dziwnie chodzić tak jakby twardziej  i znacznie głośniej, samochód normalnie jedzie brak jakichkolwiek zmian, podczas jazdy zachowuję się normalnie jedynie na biegu jałowym chodzi dziwnie i głośno, jestem już umówiony do mechanika ale może ktoś miał podobnie i będę mógł jakoś nakierować w którym kierunku szukać przyczyny, dodaje filmik powinna być słychać dziwną prace silnika, chodzi równo ale znacznie głośniej , proszę o pomoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być wiele.  Bez komputera się nie obędzie. Może być wytarty wałek rozrządu, trzeba też kompem sprawdzić pracę wtrysków.  Kolego masz bpw, czy znany jest ci temat słynnego imbus w pompie olejowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znany temat 217 tyś przebiegu od nowości w rodzinie także w stu procentach pewny być może już jego czas:) mechanik powiedział ze zacznie od ściągnięcia pokrywy i zobaczy w jakim stanie wałek,  auto jeździ normalnie tylko zaczęło twardo chodzić , myślisz ze z kompa coś pokaże? Mam nadzieje ze to tylko jakiś osprzęt silnika , dzięki bardzo za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie imbus skończył żywot razem z silnikiem przy przebiegu 190 tyś.  Sprawdzaj jak najszybciej.  Sprawdź na kompie, tak ja Dev radzi wartości synchronizacji i korekty na wtryskach.  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, w razie jakiegos pytania/ podpowiedzi będę się odzywać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...