Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 2019 40TFSI (2.0) 190km


dead_beat

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dead_beat napisał:

Też o tym myślałem, ale nie chcę zrobc nic co może podważyć gwarancję, zwłaszcza, że czekam na drugą akcję serwisową.

Zawsze możesz trzymać stare heble w razie serwisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, george napisał:

Zawsze możesz trzymać stare heble w razie serwisu. 

No tak i w pół h sobie przerzucę w garażu bez podnośnika... 
Trzeba mieć czas na takie zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dead_beat napisał:

No tak i w pół h sobie przerzucę w garażu bez podnośnika... 
Trzeba mieć czas na takie zabawy...

Racja, ale wtedy nie możesz zażaleń, ze hamulce puchną po kilku ostrzejszych przejazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dead_beat napisał:

W przyszłym roku pewnie będę sprzedawał, więc jakby co zapraszam, autko naprawdę zadbane i dobrze serwisowane.

Będę pamiętał:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, george napisał:

Racja, ale wtedy nie możesz zażaleń, ze hamulce puchną po kilku ostrzejszych przejazdach.

Od wczoraj nie czuje, żeby coś się działo ;-)
Serio, nawet chłopakom wczoraj na spocie mówiłem, że w końcu jestem naprawdę zadowolony z samochodu, bo wreszcie jeździ jak powinno, nie ma problemów z trakcją i hamuje prawidłowo.

Edytowane przez dead_beat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dead_beat napisał:

Od wczoraj nie czuje, żeby coś się działo ;-)
Serio, nawet chłopakom wczoraj na spocie mówiłem, że w końcu jestem naprawdę zadowolony z samochodu, bo wreszcie jeździ jak powinno, nie ma problemów z trakcją i hamuje prawidłowo.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka, shamowalem swój samochód. Tylko miałem wrażenie ze brakuje powietrza na tej hamowni, jak będę miał okazje pojadę na lepsza.

wyszlo 199km 326nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dead_beat napisał:

Jako ciekawostka, shamowalem swój samochód. Tylko miałem wrażenie ze brakuje powietrza na tej hamowni, jak będę miał okazje pojadę na lepsza.

wyszlo 199km 326nm

Na lepszej wyjdzie 200km 327nm , w czymś Ci to pomoże? Na jeszcze innej wyjdzie więcej lub mniej. Rozumiem jakby to było już mocno zajechane auto dla sprawdzenia czy faktycznie coś tam jeszcze zostało z tego co powinno być seryjnie. Ale sprawdzać na kilku rolkach takie auto po którym pierwszy wynik wyszedł normalnie z małym bonusem ,to szukanie dla samego siebie śmiesznych cyferek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dead_beat napisał:

Jako ciekawostka, shamowalem swój samochód. Tylko miałem wrażenie ze brakuje powietrza na tej hamowni, jak będę miał okazje pojadę na lepsza.

wyszlo 199km 326nm

Z reguły Audi daje bonusy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Michu1996 napisał:

Z reguły Audi daje bonusy :wink:

To jedno, druga sprawa to poprawność hamowania automatu.

Z ciekawostek BEX przy 201 kkm i temperaturze 2 °C na hamowni drogowej wylegitymował się 192 KM/245 Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MaciekPL napisał:

Na lepszej wyjdzie 200km 327nm , w czymś Ci to pomoże? Na jeszcze innej wyjdzie więcej lub mniej. Rozumiem jakby to było już mocno zajechane auto dla sprawdzenia czy faktycznie coś tam jeszcze zostało z tego co powinno być seryjnie. Ale sprawdzać na kilku rolkach takie auto po którym pierwszy wynik wyszedł normalnie z małym bonusem ,to szukanie dla samego siebie śmiesznych cyferek. 

Nie robiłem tego na jakiejś spinie. 

Byłem dosłownie przy okazji. 

Nie podobało mi się to, że garaż był nieduży, zamknięty i tam gdzie auto najlepiej ciągnie był lekki spadek mocy. 

Jak będę miał okazję być na lepszej to sobie wjadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechałeś już te DBA? :wink: Mam Zestaw Akebono z RS4. Jak chcesz zapraszam na przymiarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2020 o 18:36, Wandej napisał:

Zajechałeś już te DBA? :wink: Mam Zestaw Akebono z RS4. Jak chcesz zapraszam na przymiarkę.

Hejka, trzymają się świetnie, trochę głośne, ale hamulec działa jak powinien ;-)

To już koniec modów w moim A4, policzyłem te swapy, to że tu jest zepsuty napęd i wielkie drogie modowanie nie ma sensu,

jest za drogie a i tak frajdy nie będzie.

Audi idzie do garażu i będzie na niedzielne wyjazdy, nie będę mu tak przebiegu dowalał.

Kupiłem sobie Mercedesa C32 AMG do tłuczenia na co dzień.

Ma poprawny napęd na tył, właśnie jest na drobnych poprawkach i  podkręcany na bezpieczne 400km.

Tego auta szkoda mi niszczyć, za rok będzie ładny i z rozsądnym przebiegiem do odprzedaży.

Edytowane przez dead_beat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...