Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja aux


elastyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mianowicie mam taki problem, że nie wiem w jaki sposób zainstalować aux w swoim aucie:

A4 B8 2008r 
Radio Concert
MMI 2G high

W podłokietniku mam miejsce na auxa, ale jest zaślepione, w schowku nie mam wyjścia AMI. Wyjąłem schowek, ale też mi się nie udało go znaleźć. W bagaźniku w lewym schowku nie mam również wzmacniacza. W jaki sposób mogę dołożyć auxa tak żeby nie zbankrutować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisz dokładnie ktory masz rok auta , jakie RADIO lub MMI

Szukałes cos wogóle na FORUM ?

TEMAT AUX Temat wyzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok auta, radio itp wymieniłem wyżej. Przegrzebałem większość tematów na forum, ale szczerze mówiąc to nie do końca wiem co zrobić. 

Czy np taki kabel by pasował ? https://allegro.pl/oferta/zlacze-adapter-jack-3-5-aux-do-audi-od-2006-roku-4882867098?reco_id=ff87d316-65eb-11e6-8690-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_m=Reco&bi_c=Product&bi_c=Product&bi_term=RTV+i+AGD-10_Sprzęt+car+audio-709_Akcesoria+montażowe-67156_Kostki+ISO,+złączki-67158_Pozostałe-67167

 

EDIT:

Kabel pasuje, teraz mam problem z aktywowaniem zielonego menu...

Przeprogramowałem radio, mogę się dostać za pomocą setup + enter do ukrytego menu, ale do zielonego nadal nie :( czy może mieć to jakiś związek z wersja oprogramowania ? Czy muszę podnieść na wersję wyższą żeby dostać się do zielonego menu? Niżej załączam zdjęcie oprogramowania. Jeżeli mógłby tez ktoś podpowiedzieć czy robić update od razu do 5570 czy najpierw 5150?

54436030_397858740772961_841941848047380

Edytowane przez elastyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert I MMI 2g to dwa różne systemy.

U Ciebie w aucie jest Concert na co wskazuje zdjęcie z version information. 

Nie ma tutaj zielonego menu Ani tymbardziej nie ma dla niego aktualizacji 5150/5570 bo to softy do mmi 2g.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic kabel ami aux wpinasz w schowku w ami i masz aux. Bynajmniej tak jest w moim manualu. Zamowilem i za kilka dni przetestuje. Niestety zwykly bluetooth adapter nie jest wykrywany przez radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...