Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem szczęśliwą (mam nadzieję, że jak najdłużej) posiadaczką A4 z 2014 roku:) Od zawsze gustowałam w niemieckich autach, BMW, Mercedes a teraz czas na Audi:)

pozdrawiam serdecznie,

Karolina

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam Wszystkich.

Mam na imię Arek jestem z Bemowa.

Od niedawna jestem posiadaczem a4 b8 2.0 tdi z 2011r . Do zobaczenia na jakimś spocie.

,,,

Cześć jestem Mateusz, dopiero co nabyłem moją pierwszą A4 B8 avant 2.0 143km, mam nadzieje na długą i bezawaryjną jazdę :)

,,,

Witam wszystkich użytkowników. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele cennych porad i fachowego doradztwa posiadaczy - A4 b7 1.8 T sedan

,,,

Witam wszystkich użytkowników tej pięknej marki która jest nasze Audi ???

0A2594DE-642A-418A-9198-E68A4BEC49BA.jpeg

Witam wszystkich!

Co prawda nie posiadam jeszcze audi, ale przymierzam się właśnie do zakupu i mam nadzieje że forum mi w tym pomoże.

Celem jest a4b8

Dzięki z góry!

Pozdrawiam!

Edytowane przez sebinho

,,,

Dzień dobry Państwu. Jestem posiadaczem Audi A4 b5, planuję zakup A4 B8 Allroad. Pozdrawiam

,,,

Witam wszystkich maniaków a4:)

Spoiler

mam taki problem. Gdy jest mokro ginie mi pedal gazu. Zapala się ESP i świece żarowe. Działa tylko tempomat. Czytałem trochę na forach i ponoć potencjometr pedalu gazu. Ale to sprawdziłem jest ok. Potem znalazłem wpis że woda w ECU. no i fakt było jezioro :p. Wyczyscilem wszystko odtluscilem. Wszystkie przekaźniki wyczyscilem. Dałem silikon na obudowę .ale teraz jest taki problem że ten błąd się pojawia ciągle. Jeden z przekaznikow był podejrzany 395.blaszka taka cieka była przetopiona. Czy to możliwe że to wina tego przekaźnika?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Witam serdecznie wszystkich użytkowników jestem świeży tak że proszę się nie gniewać jak coś źle zrobię albo czegoś nie będę wiedział