Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie dobrać dystanse?


Noix

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ori felgi sline 9ramienne o parametrach ET43 8Jx18" i chce do nich dobrać dystans, żeby to ładnie wyglądało. Myślałem o przodzie 15mm i tył 20mm. Czy to będzie ok? Zawieszenie eibach prokit -30mm nic nie będzie tarło? :D Opona 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej wysokości nie będzie nic tarło. Ale jak planujesz dać niżej w przyszłości to daj sobie 13/17 ewentualnie 13/15. Ja tak mam i nie dodał bym i nie zabrał ani milimetra. Felge mam inny wzór ale parametry i opona ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dół nigdy już nie pójdzie na pewno, warunki w których mieszkam na to nie pozwalają :) Więc zamówię jakieś 15/20mm raczej z firmy dystom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Noix napisał:

W dół nigdy już nie pójdzie na pewno, warunki w których mieszkam na to nie pozwalają :) Więc zamówię jakieś 15/20mm raczej z firmy dystom

Każdy tak mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, bo mam problem. Sprawdzałem wiele tematów na forum i zakupiłem dystanse 15 przód 20 tył, rónwnież felgę ET43 8Jx18, przód siadł pięknie jest jeszcze luzu przy max skrętach (najeżdżałem na wzniesienia przekątnych osi). Z kolei z tyłu tarło, sprawdzę jeszcze 15 na tył bo już nie mam siły dziś, ale zastanawia mnie czy w aucie nie było coś modzone lub coś się nie zgadza, że każdemu pasuje a mi nie

B6 w sedanie, załączam foto poglądowe, po prawej strony opony widać jak obtarło o nadkole

 

sprężyna cała, wygląda na standardową (czarna), choć sprzedawca mówił coś o niższym zawieszeniu i czerwonych sprężynach, przód jest standardowy i dość wysoki. Zastanawiam się czy jednak nie powinien być wyżej, jakieś pomysły?

 

dystans_tyl.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...