Radio concert II do a4 b5

andre44

Pytanie z serii głupich. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego do a4b5 nie pasują radia concert II z:

a3 8p

a4 b6/b7

Czy to jest kwestia wymiarów przedniej ramki (za wąskie lub za szerokie) czy wymiaru kieszeni?

Szukam do siebie oryginalnego radia z audi i concert II mi przypadł mi do gustu (wygląd).

Edytowane przez andre44

Witam,

Wymiary Concert II z a4 b6 oraz a3 8p  nie pasuje przednia ramka jest za duża , można ją oczywiście dostosować czyli doszlifować do wymiaru odpowiadającemu w a4 b5 ale ciężko jest idealnie zrobić wiem bo sam robiłem :D ale się da, chyba , że masz parę gorszy więcej to z tego co pamiętam z A6 C5 polift ma taki sam wymiar przedniego panelu 22cm , kosz i tył radia jest taki sam także wszystko pasuję. Druga sprawa jest podłączenie radia jest troszkę zabawy ale do zrobienia , nie będzie ci działać na pewno gala ( zwiekszanie automatycznie głośności do prędkości ) oraz będzie się wyłączać co godzinę ponieważ Concert II komunikuję się za pomocą szyny CAN. Podłączenie podświetlenia przycisków nie będzie działać ale wystarczy rozebrać radio i przylutować jeden kabelek do odpowiedniego pinu nie jest to ciężkie do zrobienia.  U siebie robiłem taki zabieg i opłaca się ładnie radio wygląda nie ma problemu z potencjometrem i ładnie czysto gra.

23 godziny temu, Bursztyn napisał:

Witam,

Czytałem o tym że się wyłącza co godzinę i że do podświetlenia trzeba dołożyć kabelek (to chyba ogarnę)  Nie wiedziałem tylko dlaczego nie pasuje. Teraz już wiem wszystko (chyba)

Dzięki