andre44

Radio concert II do a4 b5

Recommended Posts

Posted (edited)

Pytanie z serii głupich. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego do a4b5 nie pasują radia concert II z:

a3 8p

a4 b6/b7

Czy to jest kwestia wymiarów przedniej ramki (za wąskie lub za szerokie) czy wymiaru kieszeni?

Szukam do siebie oryginalnego radia z audi i concert II mi przypadł mi do gustu (wygląd).

Edited by andre44

Witam,

Wymiary Concert II z a4 b6 oraz a3 8p  nie pasuje przednia ramka jest za duża , można ją oczywiście dostosować czyli doszlifować do wymiaru odpowiadającemu w a4 b5 ale ciężko jest idealnie zrobić wiem bo sam robiłem :D ale się da, chyba , że masz parę gorszy więcej to z tego co pamiętam z A6 C5 polift ma taki sam wymiar przedniego panelu 22cm , kosz i tył radia jest taki sam także wszystko pasuję. Druga sprawa jest podłączenie radia jest troszkę zabawy ale do zrobienia , nie będzie ci działać na pewno gala ( zwiekszanie automatycznie głośności do prędkości ) oraz będzie się wyłączać co godzinę ponieważ Concert II komunikuję się za pomocą szyny CAN. Podłączenie podświetlenia przycisków nie będzie działać ale wystarczy rozebrać radio i przylutować jeden kabelek do odpowiedniego pinu nie jest to ciężkie do zrobienia.  U siebie robiłem taki zabieg i opłaca się ładnie radio wygląda nie ma problemu z potencjometrem i ładnie czysto gra.

Share on other sites
23 godziny temu, Bursztyn napisał:

Witam,

Czytałem o tym że się wyłącza co godzinę i że do podświetlenia trzeba dołożyć kabelek (to chyba ogarnę)  Nie wiedziałem tylko dlaczego nie pasuje. Teraz już wiem wszystko (chyba)

Dzięki

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.