Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z paleniem.


Książe Jakub.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z audi a4 b5 1.6 w lpg, wczoraj wieczorem wsiadłem do niej odpaliłem ale przy odpaleniu usłyszałem tak jakby coś 'zaskrzypiało' coś w tym stylu, więc zgasiłem i chciałem spróbować jeszcze raz i niestety mi się nie udało, przekręcam kluczykiem jest tylko 'psztyknięcie' pod maską i gasną wszystkie kontrolki, akumulator ładowałem, wyczyściłem klemy, próbowałem na kable odpalać, opukałem rozrusznik i ciula..nie odpala, dodam jeszcze, że na pycha odrazu odpala.

W czym tkwi błąd? Moim zdaniem jak by to był rozrusznik walnięty to by kontrolki nie gasły po przekręceniu kluczyka, to wygląda tak jakby prądu nie miała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś napięcie spoczynkowe w akumulatorze?

Chociaż moja pierwsza myśl to rozrusznik do regeneracji, nie ma już siły kręcić i dlatego żre tyle prądu, że wszystko gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem, mogę wsadzić dobry aku i sprawdzić na innym, ale to bez sensu skoro cały czas paliła na strzała na tym aku

A rozrusznik zawsze kręcił idealnie, nie było nigdy z nim problemu, wczoraj sie coś zdupcyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź połączenie z masą, możliwe że to co zaskrzypiało to spiekło styk bo było słabe połączenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa może być, chociaż gdyby jej zabrakło to chyba by nie załączał nawet bendiksu, a kolega pisze że cyknięcie słychać :)

 

A swoją drogą to że coś działało dobrze 99999 razy, nie znaczy że zadziała tak samo za 100000 razem :P Na tym właśnie polega złośliwość rzeczy martwych :D

Edytowane przez DW_4AA44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...