Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne głośniki nie grają, brak podświetlenia przycisków na radiu, brak stacji na ekranie licznika


mercurial1771

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Posiadam audi a4 b7 avant 2005r. Problemem jest radio w samochodzie, gdy kupiłem samochód, było niefabryczne radio, ale niedawno kupiłem radio audi concert 2.  Po podłączeniu radia, nie gra tył głośników(napewno są i grają na niefabrycznym radiu), przyciski nie  są podświetlone i na liczniku powinna ukazywać się stacja FM, a jest puste pole.  Dodam że przy radiu mam tylko 2 kostki iso, w bagażniku nie mam sobwofera, ani żadnej wtyczki żeby można byłoby go podłączyć.  Co mogę zrobic, żeby to miało ręce i nogi? 

IMG_20190321_150831.jpg

IMG_20190321_151047.jpg

Edytowane przez mercurial1771
Dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć podświetlenie, wyłączanie po kluczyku musisz pociągnąć cany od radia do licznika.

By grały tylne głośniki, trzeba dołożyć moduł.

Jeżeli chcesz dołożyć suba, musisz pociągnąć instalację.

Jestem właśnie po takiej operacji : zmieniłem radio na 2 din, dołożona instalacja ,wzmacniacz z subem i centralny głośnik. 

Instalację dorabia kolega https://a4-klub.pl/profile/50432-kaju/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisał, żeby to zgrabnie działało musisz dołożyś subwoofer ze wzmacniaczem bo concert II nie obsługuje bezpośrednio głośników tylnych. Jak chcesz się bardziej pobawić to zakładaj od razu bose, roboty tyle samo a przynajmniej efekt lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...