Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 B9 Black Panther


czarny69

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mumen napisał:

Ciekawe jak ma nowe A4 Lift, nawet w dieslu ma taki podłużny trapezowy wydech po obu stronach, czyżby też atrapa ... a moze zbiornik adblue przesunęli w inne miejsce ... poza tym wchodzi nowy model RS5 w dieslu i na pewno musi być wydech a nie sadzę aby odpuścili adblue wiec gdzieś ten zbiornik przeniosą szkopy tylko trzeba obczaić gdzie. Składam A5 dla siebie i właściwie mam zderzak, specjalnie kupiłem od S zanim się zorientowałem że tam nie ma miejsca ... będę kombinował coś bo poza tym ze miały byc 4 rury chciałem dołożyć aktywny wydech ...

Tak w poliftowej A4 to są atrapy. RS4/5 cały czas są z jednostkami benzynowymi, modele S4/5 będą z dieslem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjżę się w salonie jak to jest zrobione w nowym A4 a może jakis zbiornik z Q5 Q3 może mają w innym miejscu. To beznadzieja z tym zbiornikiem przeież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, a wyciąganie itp to już za duża rzeźba. Poza tym auto na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba ostateczny wzór w tym roku. Za rok 20 cali.

 

47DAC550-49FC-45A5-94B7-FAA18F8C951F.jpeg

150C39E8-AA6F-4B52-A725-B9E2B6F6CDEE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z tą felgą spoko wygląda

Edytowane przez kris67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie lipa z tym wydechem w zimie , tylko z jednej strony będą dymić spaliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 22:55, dekiel 13 napisał:

Będzie lipa z tym wydechem w zimie , tylko z jednej strony będą dymić spaliny.

Jedna zima już za mną.Niestety to największy minus. Zawsze można wejść w tryb zimowy z dyfuzorem S-Line na jedną stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi sztosik, nawet nie wiem czy jest sens pakować 20-tki. Te na prawdę dobrze wyglądają.

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę wpadla ceramika po 3 etapach :)

 

E350359C-31C8-4828-91C6-E51DB5323B94.jpeg

FCF7E2B1-601C-4BA9-97E0-629971F09C81.jpeg

E9C1D7F3-CC03-4503-BBB7-89BDF3339AD2.jpeg

9F575B9D-86B7-44D8-B6E7-459992FDD6EE.jpeg

9E95C9B1-7759-4508-9067-BFBC11DD29D6.jpeg

EB0164B2-7044-45B1-B2D0-E2412B06BEAD.jpeg

Edytowane przez czarny69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuje.

Fajne te JR-y?

Btw. To 9x19"?

Jakie ET dałeś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!
Z tego co pamietam to 8.5x19, ET zrobiłem jak fabryka czyli 32 plus dystans 25mm. W połączeniu ze sprężynami eibacha obciera jak mam 3-4 osoby lub coś ciężkiego w bagu. ;) ale przy 20mm gorzej wyglada. 

Edytowane przez czarny69
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że na auto zawitały Dokladki w czerń,  dużo lepiej to wygląda jak na początku. Przednia listwa zderzaka jeszcze pomalować lub okleic ☻ I będzie git. Na wiosnę celowalbym w Koła 20"  O szerokości 10" et 30-35. Będzie ładnie wyglądać.

Jeszcze tylko wydech dopracować .

Pozdrawiam 

Edytowane przez kristof2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia listwa jest już oklejona do końca także srebrny na dobre zniknął z auta. Wydech faktycznie do poprawy. Na wiosnę planuje zmianę auta, zobaczymy jak to będzie... Tymczasem na podwórku mam inna zabawkę. 
 

 

8FF15B4B-1B81-497C-821D-84AA7D2AA73F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny69 Mam pytanie, gdzie kupowałeś grill, który finalnie najlepiej pasował Ci do auta? Byłeś z niego w 100% zadowolony i możesz polecić namiar? Szukam takiego do A5 Sportback F5 z 2018...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 23:09, carman napisał:

@czarny69 Mam pytanie, gdzie kupowałeś grill, który finalnie najlepiej pasował Ci do auta? Byłeś z niego w 100% zadowolony i możesz polecić namiar? Szukam takiego do A5 Sportback F5 z 2018...

Cześć, sorry że dopiero teraz - rzadko tu zaglądam. Grill w mojej A5 to chińczyk, zadowolony w 90% - nie ma koszyczka na kamerę, więc kamera z przodu musi być na patencie. Chyba, że ktoś jej nie ma to problem z głowy. Jakościowo bardzo dobrze. Jeśli dalej szukasz - napisz PW, podeślę namiar. 

PS Auto na sprzedaż.

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A5 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Diesel, 218 KM, 2 967 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Edytowane przez czarny69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...