Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka esp


dezu

Rekomendowane odpowiedzi

witam , od jakiegoś czasu świeci mi się kontrolka od ESP , na początku po przejechaniu około 100 m kontrolka znikała a teraz świeci cały czas plus czasami na chwile zapala się kontrolka od ABS

A4 B6 1.8t 150km AVJ 

podłączyliśmy się dzisiaj ze znajomym pod komputer i wywaliło 3 błędy których nie można było skasować 

znajomy mówił że kalibracja nic nie da i że pewnie będzie trzeba czujnik wymienić 

szukałem czujnika w sklepach w necie ale nie mogłem nigdzie znalezć 

może macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić i jakieś linki do sklepów gdzie dostane czujnik w razie w

55575924_314559882577092_5508217904111288320_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byś musiał podłączyć pod program dedykowany - VCDS, VAG i w nim spróbować wykasować błędy, i przeprowadzić adaptacje czujnika skrętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz w którym sklepie internetowym dostanę czujnik ? czy on od razu jest przy taśmie ? tak szukam jednego i drugiego i w sklepach nigdzie nie mogę dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, greg2505 napisał:

Mogę ci oddać taśmę za free , pokryjesz tylko wysyłkę

nie ma co się fatygować :) dostałem od znajomego właśnie z jego audi co wrosła już na podwórku , raczej powinna pasować bo kierownica ta sama siedziała . W sobotę jestem ustawiony na wymianę i kalibracje , to dam znać czy coś to dało . 

Edytowane przez dezu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...