Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam szanowne grono :)

Przesiadłem się na audi a4b6 avf 1.9tdi z golfa iv 1.6 silnik AKL. Brakowało mocy i ogólnej radości z jazdy ;)

Z chęcią będę czytał forum aby doprowadzić autko do jak najlepszego stanu. W lato planuje przejechać kawałek Europy, najpewniej padnie na Bałkany.

,,,

Witam wszystkich jestem nowy tutaj wcześniej tylko FB b6 bastion lub b6 Elite i też a4 klub Polska. Jestem z Ostrowitego woj. Wielkopolskie obok Słupcy i Konina. Jeżdżę b6 AVF AVANT po małym chipsie pozdrawiam wszystkich :)

IMG_20190320_182655.jpg

,,,

Bardzo mi miło wszystkich powitać, pochodzę i mieszkam w Warszawie. Od około 2 tygodni jestem właścicielem Audi A4 B9 z 2018 roku z silnikiem 2.0 tfsi 252konie. Samochód kupiony na licytacji w USA, w tym tygodniu zostaje zapakowany w kontener i będzie przemierzał Atlantyk.

Samochód delikatnie uszkodzony przodem (poduszki przednie całe, kurtyny niestety wystrzelone). Samochód będzie wykorzystywany jako typowy daily na dojazdy do pracy więc po przypłynięciu i naprawie będzie poddany modyfikacjom które pozwolą mu legitymować się mocą około 350 koni (to taki plan minimum -> ma stuknięty intercooler więc głupio nie wymienić na wydajniejszy :)) Chętnie podzielę się ze wszystkimi kosztami sprowadzenia, naprawy i przebudowy.

Uprzedzam :) jestem laikiem jeśli chodzi o samochody, więc modyfikacje i  odbudowa będą przeprowadzane z zaprzyjaźnionych warsztatach, do sprawnego przeprowadzenia tego procesu na pewno skorzystam z Waszych porad i doświadczeń.

Edytowane przez Matini

,,,

Mam taki problem b7 t.j.na 4 biegu palą sie swiatła wsteczne, czujnik wymieniałem                                              Nie wiem  chyba jakis cud problem znikł juz sie nie palą ,ach te zamienniki chyba sie dostrajają

Edytowane przez Sebagob7

Witam was serdecznie

Spoiler

mam taki problem że wskazówka temperatury moja nie podnosi się więcej niż 70 stopni, chciałbym powiedzieć że termostat i cały układ odpowietrzalem z nagrzewnicy idzie tylko letnie powietrze, zamierzam jeszcze wymienić czujnik temperatury,

Druga sprawa czy wentylator powinien chodzić Odrazu po uruchomieniu silnika, chciałbym oznajmić że to moje pierwsze Audi i nie bardzo się orientuję,

Proszę o wszelkie sugestie i uwagi z góry dziękuję

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Jestem Damian pochodzę z małej miejscowosci k. Koszalina Posiadam Audi A4, b5 1.9 tdi dbam o swoje auto i myślę że z waszą pomocą będzie zadbana jeszcze bardziej. :)

Edytowane przez Damiana4nogaroblue

,,,