Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2.0 TDI


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

340 Nm dla multi nic nie robi. One uciagają spokojnie okolice 400Nm. W serii jest chyba 360Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na skrzynie złego słowa nie powiem. Bardzo dobrze się jeździło. Teraz mam tipa i odczucia zupełnie inne, ale z ludzką paniką odnosnie multi mogę polemizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, grzes283 napisał:

340 Nm dla multi nic nie robi. One uciagają spokojnie okolice 400Nm. W serii jest chyba 360Nm.

Multitroników jest dużo, nie generalizujmy.

 

10 minut temu, grzes283 napisał:

z ludzką paniką odnosnie multi mogę polemizować.

Mieli byśmy o czym pogadać bo ja akurat nie mam dobrej opinii na temat tej skrzyni :) Nie róbmy koledze śmietnika w temacie bo fajna fura :) dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) jak A6 C6 to tylko V8 bo jak koszty napraw was wkur.... to dzwięk V8-mki wszystko rekompensuje :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak wyglada wykonanie tego dyfuzor i czy przylega dobrze .

Masz moze jakis link do niego bo sam.sie interesuje takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie te lampy z tyłu wyglądają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje. Widać nakład pracy i serducho w tej karocy ?

Gratuluję!!!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dba o 3.0 w tdi to i ASB będzie wdzięcznym motorem, CDYA już jest poprawiony bardzo mocno względem poprzednich wersji BMK i ASB. Miałem ASB i chodził (i chodzi nadal) bardzo dobrze a sprzedawałem z przebiegiem 345 tys, teraz ma ok 360 i rozrządu nie słychać, wtryski jak nowe, klapki kolektora sprawne. 

W obecnej też hula wszystko jak trzeba więc pisanie, że 3.0 to kiepski motor dla mnie bez sensu. Co do tej a6 wygląda pięknie, szkoda, że ten 2.0 siedzi bo za wyglądem nie idą osiągi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skubiszek napisał:

jak się dba o 3.0 w tdi to i ASB będzie wdzięcznym motorem, CDYA już jest poprawiony bardzo mocno względem poprzednich wersji BMK i ASB. Miałem ASB i chodził (i chodzi nadal) bardzo dobrze a sprzedawałem z przebiegiem 345 tys, teraz ma ok 360 i rozrządu nie słychać, wtryski jak nowe, klapki kolektora sprawne. 

W obecnej też hula wszystko jak trzeba więc pisanie, że 3.0 to kiepski motor dla mnie bez sensu. Co do tej a6 wygląda pięknie, szkoda, że ten 2.0 siedzi bo za wyglądem nie idą osiągi. 

Dokładnie. Znajomy jeździ BMK , nalatane powyżej 300k i rozrządu nie słychac, a silnik chodzi równie ładnie co w nowej q7.

Oczywiście wtryski, klapki i skrzynia już go sięgnęły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...