Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t ANB


przemolll

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2019 o 21:16, przem8 napisał:

Od rozrządu (zderzaka). Jak błąd nie pójdzie to zmień jeszcze cewkę miejscami, sprawdź wężyk od wtrysku do wkrętki czy jest drożny i czy sama wkrętka jest szczelna. Ewentualnie masz tak ubogo, że powoduje to wypadanie akurat na tym cylindrze ale tego to już nie jestem pewien czy możliwy taki skutek :P Jak pojeździsz na samej benzynie po kasowaniu błędów to wywala błąd 1 sondy? (nie pamiętam czy już pytałem o to :D) Spróbuj pojeździć tak trochę zanim wydasz kilka stówek na sondę.

Wtrysk od gazu przełożony i nadal wypadanie zapłonu. Świece nowe więc obstawiam cewkę. Jutro wymiana.

Dziwne jest to że nie wyskakuje żaden błąd od sondy... Bo nie mam katalizatora a wcześniej waliło błędem.

Co z resztą błędów??

IMG_20190410_194754.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd od drugiej sondy i wypadanie zapłonu na 2-gim. Zainstaluj sobie normalną, pełną wersję vcdsa, jest na forum ?  Może ten błąd 16990 - z uszkodzeniem sterownika ma coś z tym wspólnego... Sprawdzałeś czy wkrętka jest szczelna w kolektorze na 2-gim cylindrze? Gniazdo drugiego wtryskiwacza benzynowego szczelne? Jak to nie cewka to pasuje posprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie zapłonu ogarnięte. Padająca cewka. Na benzynie nie było czuć a na LPG tak. ECU suche. Większość błędu zginęła

Został błąd drugiej sondy. Wyłączę ja programowo i pewnie bedzie git?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...