Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników naszych A4, miło dołączyć do Waszego grona! :)

,,,

Dobry wieczór wszystkim :)

Mam na imię Krzysiek, pochodzę z Warszawy i od kilku dni jestem posiadaczem totalnie seryjnego, przedliftowego Audi A4 B8 2.0 TDI z silnika CAGA. Planów wobec auta trochę mam, także Wasze doświadczenie będzie dla mnie bardzo pomocne.

Przesiadam się do Audi po blisko dziesięcioletniej przygodzie z francuską motoryzacją, a mianowicie z Peugeotem 205 GTI, także trzeba zaktualizować nieco moją wiedzę o niemieckich wozach ;)

Pozdrawiam

,,,

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Spoiler

Otóż mam oryginalne radio w mojej A4 b5 sedan z 98r . Posiadam tylko 4głośniki w przednich drzwiach które zmieniłem na pionner nie pamiętam dokładnie jakie lecz nadal to slabiutko gra. Czy mozna by było się podpiąć pod te głośniki i wyprowadzić kabel na tylną pułke gdzie zamontowal bym jakieś fajne głośniki. Dodam że nie chciał bym zmiany radia oryginalne fajnie się komponuje a chciałem chociaż trochę polepszyć nagłośnienie. Czy można by tak zrobić? Jeśli nie to jakie inne rozwiązanie aby to w miarę grało i dużo nie kosztowało. Z góry dziękuję za sugestie

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

*Proszę uzupełnić profil.

Witam Wszystkich

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 Quattro mam kilka nurtujących mnie tematów, jednak pierwsze przestudiuje forum. Myślę, że tam zgłębię swoją wiedzę i ono wyjaśni moje pytania.

Jacek

wypada się przywitać

moja zabawka

B8 S4

6CE47FE2-AE5C-4A1A-9B1D-E24BA570E231.jpeg

Witam.

Spoiler

2 tygodnie od kupna samochodu wszystko było ok, później wyjechałem na 2 tyg gdzie samochód stał na parkingu. Gdy wsiadłem po dwóch tygodniach okazało się że gdy włączam wsteczny bieg jest kompletna cisza. Brak wizualizacji, brak sygnalu dźwiękowego. Jakby w ogóle nie było pdc. Mmi3g high. Co sie moglo zepsuc?

Pozdrawiam

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Witam serdecznie ! :siema:

Coś mi się wydaję że większość mojego czasu będę spędzał tutaj  na forum :polew:

Szerokości :a4fan: