Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miejscowość Szymocice ośrodek "Leśna Polana"

Termin to wypad z soboty na niedzielę 11/12 maj

Cena 100zł/osoba i zawiera:

nocleg 350zł/domek, sobotni grill z opłatą paleniska, niedzielne śniadanie

nr konta do wpłat 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377

   

 

 

DOMEK NR 5

1. Mario

2. Łukasz

3. Piterra

4. Polko

5. Pucek

6. Majki

7. Tomaszu

8. Diman

 

DOMEK NR 6

1. Stanley

2. Jaca

3. Pajda

4. Ucho

5. Miszka

6. Bulczas

7. Rajmund

 

DOMEK NR 7

1. Miron

2. Osiek

3. Tomi

4. Krzysiek C.

5. Dominik C.

6. Seves

7. Adam

 

Kto jedzie tylko na grila ? opłata 20zł

1. Krolu

2. Dorota (Mirona)

3. Ania (Pucka)

4. Kasia (Dimana)

5. Basia (Stanleya)

6. Agnieszka + Dominika + Paweł (Tomasza)

9. Majkel, Żaneta

11. Ewa (Majkiego) - zapłata na mijescu

12. Tolek - zapłata na miejscu

13. Zosia (Tomiego)

 

 

SOBOTA

Zbiórka Knurów ul.Grunwaldzka 14 - od godz. 12.00 do godz. 12.30 (tu się rozpakujecie, zostawicie fury i przesiądzecie na rowery)

WYJAZD 13.00 - jak się udy wyruszymy 12.30 (trasa będzie podana na zbiórce i nie przekroczy 50km)

Planowany przyjazd do ośrodka w przedziale 16.30-17.00

Na miejscu mamy rezerwacje paleniska ze szpikulcami i we własnym zakresie robimy sobie grila - cena zawiera:

(sztućce, talerzyki, kubki, ketchup, musztarda, kiełbasa, pieczywo + napoje coca cola i sprite) we własnym zakresie alkohol+szkło

Na miejscu bezpłatnie możemy skorzystać z boisk siatkówka plażowa + piłka nożna oraz odpłatnie wioska spa

NIEDZIELA

9.00  mamy podane do domków śniadanie lub z niego rezygnujemy i robimy we własnym zakresie

10-11 pakujemy się i ruszamy w drogę powrotną

 

Jeszcze kilka ogólnych info

Osoby chcące uczestniczyć w imprezie/grilu ale bez noclegu mają do poniesienia koszt 20zł (uczestnictwo w grilu)

Ilość takich osób muszę znać do czwartku 09.05

Rowerzyści - jeżeli chodzi o nasze sprzęty to zabrać jakieś zapięcie - będziemy je mogli razem spiąć bezpośrednio przy domkach

Ja zorganizuje transport który na ośrodek dostarczy nam wszystkie rzeczy na grila, natomiast rzeczy osobiste i jakieś ubrania do przebrania bądź cała reszta jaką chcecie zabrać musicie się spakować żeby mieć to w trasie ze sobą - plecaki te sprawy.

Dlatego że tak jak w tamtą strone nie ma problemu i możemy to wrzucić do auta tak w drodze poerotnej już transportu nie będzie więc i tak musimy to mieć ze sobą

Pogoda

W razie pogody uniemożliwiającej zrobienie grila (na miejscu brak paleniska zadaszonego) grila zamieniamy na zamówienie pizzy (cena zostaje bez zmian)

W razie pogody totalnie skrajnej uniemożliwiającej wyjazd na rowerach wyjazd jest aktualny i ruszamy z tego samego miejsca tyle że rowery zamieniamy na samochody a godzine wyjazdu z 13 zmianiamy na 15.00

 

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście osoby nie jadące na rowerach a chętne na nocleg i impreze też proszę o zapisanie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko od siebie.... śniadanie jest na wage złota... jestem krótko po imprezie tam i śniadanie naprawde warto.... dobrze jest dobrze zjeść jak się jest w cieżkim stanie tym bardziej rowerami....

 

 

 

 

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę :wink:

Mirek, podaj tu nr konta bo nie chce mi się szukać w zeszłym roku :decayed:

Edytowane przez tomaszstn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty można i w sumie trzeba dokonać już - tak aby była pewność kto jedzie na 100%

Zaliczki to można było wpłacać na Zator gdzie rezerwacja domków była z 5 miesięcznym wyprzedzeniem - pamiętajcie przy wpłacie podać swój nick w tytule

Wpłata całości na nr konta 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377

   

 

 

 

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie to dajcie znać każdemu kto Wam przyjdzie do głowy - bo jeżeli ilość chętnych się bardzo nie zmieni to opłace 2 domki lecz później nie będzie możliwości domówienia domku i dodatkowych miejsc noclegowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie dopisać bo w najgorszym wypadku przyjadę wieczorem na ognisko + nocleg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pucek napisał:

Możesz mnie dopisać bo w najgorszym wypadku przyjadę wieczorem na ognisko + nocleg

Dawno jesteś na liście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak byłem na liście tak możecie mnie wykreślić, 11 maja odrabiamy 2maja i mam na 12 w południe do roboty, o wolnyn mogę pomarzyć, życie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pucek napisał:

Tak jak byłem na liście tak możecie mnie wykreślić, 11 maja odrabiamy 2maja i mam na 12 w południe do roboty, o wolnyn mogę pomarzyć, życie! 

Jebnij l4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...