Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzynia manualna AWARIA pomocy


Dawid...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam fanatyków Audi, Kilka tygodni temu na zimnym silniku zaczęły wchodzić bardzo słabo biegi ale dziś mam mega problem mianowicie A jak na filmie słychać zgrzyty, gdy auto jest wyłączone biegi wchodzą normalnie gdy jest włączone biegi w ogóle nie wchodzą tylko słychać zgrzyty co jest uszkodzone podpowiedzcie mi, Mam auto w pół roku nie wymieniałem sprzęgła ani koła dwumasowego Poprzedni właściciel od dwóch lat też nie wymieniał w/w

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzegło sie pewnie skonczylo a na wbitym biegu jak odpalic albo spr zakrecic auto jedzie do przodu tylko nie stoj pod sciana zeby ci nie odpalila

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DKAUDI napisał:

Sprzegło sie pewnie skonczylo a na wbitym biegu jak odpalic albo spr zakrecic auto jedzie do przodu tylko nie stoj pod sciana zeby ci nie odpalila.

Dojechalem tak 800m,  5km\h . I zauwazylem na 3 biegu ze zgrzyta i juz prawie nie jechalem to go przepchlem na parking. Zaparkowalem pod sciana nie zjedzie nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca sie samej tarczy i docisku zmienic bo np za poł roku moze dwumas pasc i znowu trzeba bedzie kase wydac najelpiej kompletami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic mi innego nie pozostaje jak zamowic jutro sprzeglo i dwumase. Jakie polecacie podsjcie namiary pany? 2.0 tdi 163km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawil zamowiecie temu kto bedzie to robil bo wtedy dobierze sobie po vin zeby pozniej mukety nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DKAUDI napisał:

Ja bym zostawil zamowiecie temu kto bedzie to robil bo wtedy dobierze sobie po vin zeby pozniej mukety nie bylo

To nie pozostaje mi nic innego kolego jak zamowic ze sklepu motoryzacyjndgo na miejscu tak jak piszesz , zeby muki nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tak bo pozniej nie musisz czekac na zwrot kasy Odsylanie cudowanie a tak jak cos nie bedzie pasowac to mozna wymienic lub zwrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DKAUDI napisał:

Najlepiej tak bo pozniej nie musisz czekac na zwrot kasy Odsylanie cudowanie a tak jak cos nie bedzie pasowac to mozna wymienic lub zwrocic

Dokladnie tak jak piszesz ? w sklepie do 7dni a nie daj Boze jak by nie bylo to 2.000 droga nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu m/w zajmie demontaz i montaz nowego sprzegla z dwumasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...