Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam. Jaki kolor felg do czarnego audi a4 b6


Czarnarakieta07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dylemat mianowicie nie wiem na jaki kolor pomalować felgi początkowo myślałem nad czarnym albo białym metalikiem tylko czy biały kolor bedzie pasował do całej reszty jestem otwarty na wszystkie propozycje bardzo prosze o pomoc ponieważ termin u lakiernika sie zbliza a ja nadal nie wiem jaki kolor

DSC_0063.JPG

DSC_0108.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały myśle żę fajnie by wyglądał, z kolei Czarny również będzie pasować do budy taki bandyta :D Ale możę coś pomiędzy? jakiś Szary ? Grafit ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam białe i niech je c**j strzeli. Domycie ich oraz utrzymanie w czystości doprawadza do szału więc się zastanów. Szary, grafit też myślę, że dobra opcja albo czarny połysk.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, przem8 napisał:

Mam białe i niech je c**j strzeli. Domycie ich oraz utrzymanie w czystości doprawadza do szału więc się zastanów. Szary, grafit też myślę, że dobra opcja albo czarny połysk.

Nie ma czasem jakiegoś preparatu typu niewidzialna wycieraczka dla felg? Albo poprostu tym preparatem do szyb spryskać żeby się brud nie przylepiał? Nie wiem czy dobrze dedukuję :D Tak żeby tylko spryskać woda i czysto.

 

W takim razie Szary grafit lub Czarny połysk jak kolega napisał.

Edytowane przez Marciol
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne powłoki ale aż tak szaleć nie mam zamiaru. Wystarczy, że co jakiś czas kupuję środki do mycia felg ? Wosk na felgach też się nie sprawdza.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze chyba jednak zostane przy graficie jak na zdjęciach na 5 ramiennych felgach powinno być elegancko?

3 godziny temu, Marciol napisał:

Biały myśle żę fajnie by wyglądał, z kolei Czarny również będzie pasować do budy taki bandyta :D Ale możę coś pomiędzy? jakiś Szary ? Grafit ?mysle ze ciemno grafit to chyba bedzie najlepsza opcja

563_PL.png

grafitrs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Czarnarakieta07 napisał:

Mysle ze chyba jednak zostane przy graficie jak na zdjęciach na 5 ramiennych felgach powinno być elegancko?

563_PL.png

grafitrs.jpg

Powiem Ci że jak dla mnie to jeszcze ciemniejsze troche niż ta B7 na zdjęciu :D ,coś tak jak te 5ramienne co wstawiłes dokładnie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...