Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klapa a4 b6 avant


tomek096

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prawdopodobnie pisze post w złym dziale za co z góry przepraszam, mianowicie mam pytanie. 

Zakupiłem ostatnio klapę do b6 avant, sprzedawca zapewniał o kompletności i nieskazitelnym stanie a przysłał klapę bez tapicerki, osłon i z odcięta instalacja. 

Teraz toczę dyskusje z nim przez Allegro i on upiera sie ze to nie wchodzi w stan kompletnej klapy. 

Co o tym sądzicie ?

macie może rysunki techniczne serwisowe wymiany klapy od producenta, cos co mogło by dowieść ze to wszystko powinno być razem ?

no chyba ze sie mylę, Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm  Zależy co sprzedawca miał na myśli zapewniając o kompletności bo klapa to klapa a zazbrojenie klapy to do tego już potrzeba wieeeeele rzeczy zobacz  sam ...

Bez tytułu1.png

Bez tytułu2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku bylem przekonany że skoro kompletna no to bez zadnego wkladu, a tutaj instalacja odcięta, brak tapicerki, oslon, szyba dodatkowo porysowana (twierdzi ze ja sobie ją sam porysowalem bo na zdjeciu nie bylo widac) i teraz ciezko sie dogadac.
Mogę jakoś dochodzić racji że to wszystko powinno się tam znaleźć? czy raczej on ma racje i nic nie wskóram :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz mu że odstępujesz od umowy kupna i mu zwracasz ją ,a on niech zwraca ci kasę ..Bo masz takie prawo takie jest moje zdanie ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...