Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3GP po aktualizacji nie ma navi


wrhz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje  porady jak  ogarnać   sprzęt.. soft  oraz  mapy  ściągnałem  z  chomika..( od kolegi z forum A6)
zrobiłem aktualizacje z K0767 do  K0942_3 poszło  gładko, MMI  wstaje nie zgłasza  problemów..
idąc  za dalej  zrobiłem aktualizacje map z 6.15.5 do 6.28.2 i  coś  poszło nie  tak..  po  odpaleniu    ciągle mam  komunikat  "Trwa ładowanie nawigacji.." Odpalajac  aktywator wyskakuje komunikat  że już jakaś wersja jest  ale  odinstalowywanie nie pomaga.. Próbowałem jeszcze  raz  wgrać od nowa  soft  po czym  mapy  ale  bez  rezultatu.. w zielonym menu przy  wyborze  opcji Delete database.. w  zasadzie nic się nie dzieje:

removeNavDB.sh v2011-11-27

starting  navigation database removal...

/mnt/nav/db not found - no database to  remowe

klikając natomiast Delete  New HDD MMI  wykonuje kilka  kroków... po czym po kilkudziesięciu sekundach ja resetuje MMI... ponownie   wgrywanie mapy  wygląda  tak jakby nie była skasowana  i  wgrywa się całość w  max 10 minut... finalnie bez  rezultatu..  Z góry wielkie dzięki  za  wszelkie wskazówki.. Pozdrawiam

Edytowane przez wrhz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie temat do zamknięcia..

Musiałem wgrać  mapę wybierając  ręcznie "zakładki" z AUDI_MMI3G_ECE - czas około 1,5h i wszystko gra..

Reasumując  zrobiłem  upgrade softu z HN+_EU_AU3G_K0767 i mapy 8R0060884AR ECE6.15.5  do HN+_EUAU#g_K0942_3 i mapy 8R0060884GA ECE 6.28.2

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, leonsiem napisałam wiadomość prywatną mam tą samą wersje oprogramowania, ale starszą nawigacji jeśli bym mogła prosić o pomoc to będę wdzięczna. Będzie to moja pierwsza aktualizacja więc obawiam się, że pomoc krok po kroku będzie wskazana. 

D068FD90-24CE-45A6-A869-1F61ADC37743.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...